XI SKIERNIEWICKIE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH | Krótki basen (25m) |
Skierniewice (POL) | 12-12-2018 |
Najlepsza zawodniczka I-III | Najlepszy zawodnik I-III |
Najlepsza zawodniczka IV-VI | Najlepszy zawodnik IV-VI |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
25m | Serie na czas | 7 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 7 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
25m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
dowolny sztafeta | dowolny sztafeta | ||||||||||
6 x 25m | Serie na czas | 7 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 6 x 25m | Serie na czas | 7 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
6 x 25m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 6 x 25m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
Inne konkurencje | |||||||
12. | Dziewcząt | 25 Dowolny z deską | Serie na czas | 12:00 | 7 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
9. | Wszystkie | 25m dowolny | Serie na czas | 9:42 | Open | Lista startowa | Wyniki |
13. | Chłopców | 25 Dowolny z deską | Serie na czas | 12:10 | 7 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
Najlepsza zawodniczka I-III | Najlepszy zawodnik I-III |
Najlepsza zawodniczka IV-VI | Najlepszy zawodnik IV-VI |
1 - 12 Grudzień 2018 - 2018-12-12 - 8:30 | |||||||
1. | Dziewcząt | 50m dowolny | Serie na czas | 8:30 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
2. | Chłopców | 50m dowolny | Serie na czas | 8:42 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
3. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Serie na czas | 8:58 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
4. | Chłopców | 50m grzbietowy | Serie na czas | 9:10 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
5. | Dziewcząt | 25m klasyczny | Serie na czas | 9:20 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
6. | Chłopców | 25m klasyczny | Serie na czas | 9:28 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
7. | Dziewcząt | 6 x 25m dowolny | Serie na czas | 9:34 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
8. | Chłopców | 6 x 25m dowolny | Serie na czas | 9:38 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
9. | Wszystkie | 25m dowolny | Serie na czas | 9:42 | Open | Lista startowa | Wyniki |
2 - 12 Grudzień 2018 - 2018-12-12 - 11:30 | |||||||
10. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 11:30 | 7 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
11. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 11:44 | 7 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
12. | Dziewcząt | 25 Dowolny z deską | Serie na czas | 12:00 | 7 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
13. | Chłopców | 25 Dowolny z deską | Serie na czas | 12:10 | 7 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
14. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Serie na czas | 12:18 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
15. | Chłopców | 25m grzbietowy | Serie na czas | 12:32 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
16. | Dziewcząt | 6 x 25m dowolny | Serie na czas | 12:44 | 7 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
17. | Chłopców | 6 x 25m dowolny | Serie na czas | 12:48 | 7 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |