VI SKIERNIEWICKIE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU Skierniewice, 5.12.2013 |
Konkurencja 1 2013-12-05 | Dziewcząt, 25m dowolny | KLASY I Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SPAS, Amelia | 06 | SP9 | 31.84 | 40 | |||
2. | PLUCIŃSKA, Malwina | 06 | SPKonarskiego | 33.09 | 36 | |||
3. | HEJCHMAN, Barbara | 06 | SP9 | 35.10 | 30 | |||
4. | SARNA, Inez | 06 | Przedszkole | 35.13 | 30 | |||
5. | DOMAGALSKA, Dominika | 06 | SP4 | 35.79 | 28 | |||
6. | DUDEK, Paulina | 06 | SP2 | 36.00 | 28 | |||
7. | ZAKRZEWSKA, Oliwia | 06 | Przedszkole | 36.07 | 28 | |||
8. | SEMENIUK, Zuzanna | 06 | SP9 | 36.45 | 27 | |||
9. | LIPOWSKA, Nadia | 06 | SP5 | 38.29 | 23 | |||
10. | PAWŁOWSKA, Luiza | 06 | SP5 | 38.66 | 22 | |||
11. | KUŚMIERCZYK, Oliwia | 06 | SP4 | 39.06 | 22 | |||
12. | PODRAŻKA, Wiktoria | 06 | SP2 | 39.30 | 21 | |||
13. | TRUKAWKA, Olga | 06 | SPKonarskiego | 40.16 | 20 | |||
14. | PADUCH, Maria | 06 | SP4 | 43.34 | 16 | |||
15. | ŁUKASIEWICZ, Maria | 06 | SPKonarskiego | 47.28 | 12 | |||
16. | BAKALARSKA, Estera | 06 | SP2 | 48.68 | 11 | |||
17. | MAJCHRZAK, Zuzanna | 06 | SP5 | 50.97 | 10 | |||
18. | SOBCZYK, Jagoda | 06 | SP2 | 56.84 | 7 | |||
19. | ŁOJSZCZYK, Klaudia | 06 | SP5 | 1:55.94 | 1 |
Konkurencja 1 2013-12-05 | Dziewcząt, 25m dowolny | KLASY II Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ŚWIDERSKA, Joanna | 05 | SP9 | 23.31 | 102 | |||
2. | JAŃCZUK, Zofia | 05 | SP9 | 26.57 | 69 | |||
3. | JĘDRYCHA, Berenika | 05 | SP9 | 26.84 | 67 | |||
4. | TUREK, Bianka | 05 | SP5 | 27.65 | 61 | |||
5. | WITCZAK, Natalia | 05 | SP2 | 28.15 | 58 | |||
6. | ZIMNOTA, Patrycja | 05 | SP2 | 28.19 | 58 | |||
7. | BIRD, Nikola | 05 | SP9 | 29.76 | 49 | |||
8. | OLESZCZUK, Iga | 05 | SP4 | 30.46 | 46 | |||
9. | MIKUSEK, Zofia | 05 | SP2 | 30.66 | 45 | |||
10. | GOLIŃSKA, Natalia | 05 | SP9 | 32.06 | 39 | |||
11. | ŁUKASIEWICZ, Roma | 05 | SPKonarskiego | 32.96 | 36 | |||
12. | BYSYNGIER, Natalia | 05 | SP2 | 33.66 | 34 | |||
13. | WÓJCIAK, Nadia | 05 | SP9 | 34.38 | 32 | |||
14. | CIARKOWSKA, Aleksandra | 05 | SP9 | 34.75 | 31 | |||
15. | KOZIEŁ, Anna | 05 | SP9 | 36.94 | 26 | |||
16. | WODNICKA, Nadia | 05 | SPKonarskiego | 37.01 | 26 | |||
17. | DROŻDŻEWSKA, Magdalena | 05 | SP9 | 37.31 | 25 | |||
18. | POPOWSKA, Aleksandra | 05 | SP4 | 38.18 | 23 | |||
19. | SEKTA, Weronika | 05 | SPKonarskiego | 39.90 | 20 | |||
20. | WIETESKA, Weronika | 05 | SPKonarskiego | 40.29 | 20 | |||
21. | KLUZA, Weronika | 05 | SP2 | 41.37 | 18 | |||
22. | WERKER, Julia | 05 | SP9 | 41.69 | 18 | |||
23. | SALAMON, Jagoda | 05 | SPKonarskiego | 43.39 | 16 | |||
24. | KRAKOWIAK, Julia | 05 | SP4 | 44.78 | 14 | |||
25. | PLEBAN, Nina | 05 | SP9 | 48.46 | 11 | |||
26. | GRALA, Klaudia | 05 | SP2 | 48.65 | 11 | |||
27. | ZBUDNIEWIEK, Roksana | 05 | SPKonarskiego | 52.21 | 9 | |||
28. | ADAMIEC, Zuzanna | 05 | SP2 | 53.35 | 9 | |||
29. | WESOŁOWSKA, Julia | 05 | SPKonarskiego | 57.09 | 7 |
Konkurencja 1 2013-12-05 | Dziewcząt, 25m dowolny | KLASY III Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MATYJEK, Katarzyna | 04 | SP9 | 18.37 | 209 | |||
2. | BIBIK, Anna | 04 | SP4 | 19.88 | 165 | |||
3. | JĘDRZEJCZAK, Zuzanna | 04 | SP9 | 20.35 | 154 | |||
4. | JAŃCZUK, Aleksandra | 04 | SP9 | 20.59 | 148 | |||
5. | GÓRSKA, Julia | 04 | SPKonarskiego | 20.89 | 142 | |||
6. | PAŁOSZ, Patrycja | 04 | SPKonarskiego | 21.00 | 140 | |||
7. | OKRASKA, Julia | 04 | SPKonarskiego | 21.50 | 130 | |||
8. | KANIA, Maria | 04 | SPKonarskiego | 23.59 | 99 | |||
9. | MAGDZIARZ, Zuzanna | 04 | SP4 | 24.04 | 93 | |||
10. | LIPIŃSKA, Andżelika | 04 | SP9 | 24.06 | 93 | |||
11. | JESIONKOWSKA, Łucja | 04 | SP4 | 24.37 | 89 | |||
12. | SERAFIN, Marta | 04 | SP4 | 24.51 | 88 | |||
13. | SOSKA, Zosia | 04 | SPKonarskiego | 25.43 | 79 | |||
14. | LIBERA, Ania | 04 | SPKonarskiego | 26.10 | 73 | |||
15. | STANECKA, Zuzanna | 04 | SP9 | 27.38 | 63 | |||
16. | KRULIKA, Maja | 04 | SP5 | 27.53 | 62 | |||
17. | KONOPACKA, Maja | 04 | SP2 | 30.06 | 48 | |||
18. | GÓRSKA, Natalia | 04 | SPKonarskiego | 30.76 | 44 | |||
19. | WIECZOREK, Zuzanna | 04 | SP5 | 31.43 | 42 | |||
20. | BRONIAREK, Agnieszka | 04 | SPKonarskiego | 31.66 | 41 | |||
21. | ZNAJDEK, Maja | 04 | SP5 | 32.50 | 38 | |||
22. | MILCZARKIEWICZ, Klara | 04 | SPKonarskiego | 34.25 | 32 | |||
23. | BIŃKOWSKA, Maja | 04 | SP5 | 34.59 | 31 | |||
24. | ZAWADZKA, Julia | 04 | SP5 | 34.99 | 30 | |||
25. | JABŁONOWSKA, Martyna | 04 | SP2 | 36.99 | 26 | |||
26. | KOTAŃSKA, Wiktoria | 04 | SP5 | 40.76 | 19 |
Konkurencja 2 2013-12-05 | Chłopców, 25m dowolny | KLASY I Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SADOWNICZYK, Jakub | 06 | SPKonarskiego | 21.84 | 84 | |||
2. | ŚWIDEREK, Bruno | 06 | SPKonarskiego | 24.34 | 60 | |||
3. | WYSZKOWSKI, Karol | 06 | SP4 | 26.39 | 47 | |||
4. | GROCHULSKI, Adam | 06 | SP5 | 27.68 | 41 | |||
5. | BIZUP, Kacper | 06 | SPKonarskiego | 30.13 | 32 | |||
6. | NOWICKI, Filip | 06 | SP5 | 32.46 | 25 | |||
7. | JAGURA, Sebastian | 06 | SP4 | 34.60 | 21 | |||
8. | KAŁAMAŃSKI, Maksymilian | 06 | SPKsiążenice | 37.98 | 16 | |||
9. | TROJANOWSKI, Filip | 06 | SP2 | 39.28 | 14 | |||
10. | ŻUŁNOWSKI, Norbert | 06 | SP5 | 40.59 | 13 | |||
11. | STROJEK, Karol | 06 | SP9 | 43.56 | 11 | |||
12. | JANKIEWICZ BELGADO, Jarosław | 06 | SP4 | 45.94 | 9 | |||
13. | ŚLIWA, Franciszek | 06 | SPKonarskiego | 47.08 | 8 | |||
14. | KULAWIK, Michał | 06 | SP2 | 47.63 | 8 | |||
15. | SOSKA, Kuba | 06 | SPKonarskiego | 47.86 | 8 | |||
16. | JARECKI, Kacper | 06 | SP2 | 50.77 | 7 | |||
17. | JUŹWIUK, Krzysztof | 06 | SP9 | 51.06 | 7 | |||
18. | WITEK, Damian | 06 | SP9 | 51.56 | 6 | |||
19. | JAGODA, Maciej | 06 | SP9 | 52.56 | 6 | |||
20. | BADUR, Bartłomiej | 06 | SP2 | 53.83 | 6 | |||
21. | BOTUL, Kamil | 06 | SP9 | 56.83 | 5 | |||
22. | MASZEWSKI, Mikołaj | 06 | SP9 | 59.43 | 4 | |||
23. | ANDRZEJCZAK, Ignacy | 06 | SP5 | 1:00.80 | 4 | |||
24. | JAKIM, Marcel | 06 | SP9 | 1:04.37 | 3 | |||
25. | ALEKSANDROWICZ, Karol | 06 | SP9 | 1:05.62 | 3 | |||
26. | GÓRCZYŃSKI, Wojciech | 06 | SP5 | 1:10.50 | 2 |
Konkurencja 2 2013-12-05 | Chłopców, 25m dowolny | KLASY II Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MIŚKIEWICZ, Mikołaj | 05 | SPKonarskiego | 22.19 | 80 | |||
2. | BALKIEWICZ, Filip | 05 | SP9 | 23.02 | 71 | |||
3. | ROJEK, Adam | 05 | SPLipce | 23.11 | 71 | |||
4. | ZALEWSKI, Wiktor | 05 | SP2 | 23.36 | 68 | |||
5. | PRZYŻYCKI, Bartosz | 05 | SP5 | 23.89 | 64 | |||
6. | KRUCKI, Julian | 05 | SPKonarskiego | 23.93 | 64 | |||
7. | ZROBEK, Andrzej | 05 | SPKonarskiego | 25.26 | 54 | |||
8. | PĘDZIMĄŻ, Dominik | 05 | SP9 | 26.10 | 49 | |||
9. | RATAJCZAK, Kacper | 05 | SP4 | 26.21 | 48 | |||
10. | ZDUN, Maciej | 05 | SP2 | 26.92 | 45 | |||
11. | NAGÓRKA, Aleksander | 05 | SP5 | 27.09 | 44 | |||
12. | SOKOŁOWSKI, Marcel | 05 | SPKonarskiego | 28.02 | 40 | |||
13. | CZAPNIK, Dawid | 05 | SP9 | 28.24 | 39 | |||
14. | MELON-MIKA, Jan | 05 | SPKonarskiego | 28.63 | 37 | |||
15. | TOMASZEWSKI, Mateusz | 05 | SP9 | 28.65 | 37 | |||
16. | STARBAŁA, Sebastian | 05 | SP7 | 29.87 | 33 | |||
17. | RUSIN, Maksymilian | 05 | SP7 | 30.28 | 31 | |||
18. | GĘDEK, Mikołaj | 05 | SP4 | 30.40 | 31 | |||
19. | REWCIO, Oskar | 05 | SP5 | 30.46 | 31 | |||
20. | GOŹDZIK, Kamil | 05 | SP9 | 30.88 | 30 | |||
21. | ANTOSIK, Filip | 05 | SP9 | 31.11 | 29 | |||
22. | WYSOKIŃSKI, Olaf | 05 | SP4 | 31.56 | 28 | |||
23. | KOSTAŃSKI, Gracjan | 05 | SP9 | 33.09 | 24 | |||
24. | WALOT, Mikołaj | 05 | SP9 | 33.62 | 23 | |||
25. | CHMURA, Tomasz | 05 | SP9 | 33.91 | 22 | |||
26. | CHUDZIŃSKI, Dawid | 05 | SP2 | 34.72 | 21 | |||
27. | FOKS, Maciej | 05 | SPKonarskiego | 35.00 | 20 | |||
28. | WRZESIŃSKI, Wojciech | 05 | SP9 | 35.23 | 20 | |||
29. | WASILEWSKI, Marcel | 05 | SP5 | 35.85 | 19 | |||
30. | WANIAS, Kamil | 05 | SP9 | 38.27 | 16 | |||
31. | HIŻ, Stanisław | 05 | SPKonarskiego | 38.36 | 15 | |||
32. | KOWARA, Dawid | 05 | SP2 | 41.62 | 12 | |||
33. | KRASIŃSKI, Wojciech | 05 | SP5 | 43.33 | 11 | |||
34. | PAWLIK, Julian | 05 | SP5 | 49.09 | 7 |
Konkurencja 2 2013-12-05 | Chłopców, 25m dowolny | KLASY III Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | LESIŃSKI, Jakub | 04 | SP9 | 17.18 | 172 | |||
2. | PIETRZYK, Michał | 04 | SP4 | 19.39 | 119 | |||
3. | WIEPRZKOWICZ, Wiktor | 04 | SP2 | 19.59 | 116 | |||
4. | KORZENIEWSKI, Szymon | 04 | SP9 | 19.93 | 110 | |||
5. | CHUDZIO, Piotr | 04 | SP4 | 20.02 | 109 | |||
6. | ŚLAWSKI, Igor | 04 | SP2 | 20.44 | 102 | |||
7. | PRZYBYSŁAWSKI, Patryk | 04 | SP5 | 21.23 | 91 | |||
8. | KARWAT, Kacper | 04 | SP4 | 21.68 | 85 | |||
9. | STACHECKI, Piotr | 04 | SP2 | 23.81 | 65 | |||
10. | SZAŁWIŃSKI, Dominik | 04 | SPKonarskiego | 24.59 | 59 | |||
11. | CABAN, Maciej | 04 | SP4 | 24.67 | 58 | |||
12. | DZIUBA, Bartosz | 04 | SP5 | 25.75 | 51 | |||
13. | MIŁOSZ, Kacper | 04 | SP2 | 25.78 | 51 | |||
14. | WACŁAWEK, Mateusz | 04 | SP9 | 26.07 | 49 | |||
15. | PIJUS, Bartłomiej | 04 | SP2 | 26.65 | 46 | |||
16. | OKRASKA, Michał | 04 | SP4 | 27.61 | 41 | |||
17. | PRUSINOWSKI, Maks | 04 | SP5 | 27.66 | 41 | |||
18. | KOPACKI, Wojciech | 04 | SP9 | 28.71 | 37 | |||
19. | KLIMCZYK, Mikołaj | 04 | SPKonarskiego | 30.03 | 32 | |||
20. | SALAMON, Mikołaj | 04 | SPKonarskiego | 31.50 | 28 | |||
21. | ZIMNOTA, Eryk | 04 | SP5 | 31.51 | 28 | |||
22. | GANSNER, Hubert | 04 | SP5 | 31.62 | 28 | |||
23. | CHMURSKI, Marcin | 04 | SPKonarskiego | 33.98 | 22 |
Konkurencja 4 2013-12-05 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | KLASY I Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SPAS, Amelia | 06 | SP9 | 31.45 | 65 | |||
2. | DOMAGALSKA, Dominika | 06 | SP4 | 34.40 | 50 | |||
3. | SARNA, Inez | 06 | Przedszkole | 35.92 | 44 | |||
4. | SEMENIUK, Zuzanna | 06 | SP9 | 39.84 | 32 | |||
5. | ZAKRZEWSKA, Oliwia | 06 | Przedszkole | 40.22 | 31 | |||
6. | PLUCIŃSKA, Malwina | 06 | SPKonarskiego | 47.57 | 19 | |||
7. | KUŚMIERCZYK, Oliwia | 06 | SP4 | 48.06 | 18 | |||
8. | TRUKAWKA, Olga | 06 | SPKonarskiego | 48.11 | 18 |
Konkurencja 4 2013-12-05 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | KLASY II Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ŚWIDERSKA, Joanna | 05 | SP9 | 22.84 | 170 | |||
2. | TUREK, Bianka | 05 | SP5 | 27.07 | 102 | |||
3. | BIRD, Nikola | 05 | SP9 | 28.39 | 89 | |||
4. | JAŃCZUK, Zofia | 05 | SP9 | 28.59 | 87 | |||
5. | OLESZCZUK, Iga | 05 | SP4 | 30.10 | 74 | |||
6. | WÓJCIAK, Nadia | 05 | SP9 | 30.68 | 70 | |||
7. | GOLIŃSKA, Natalia | 05 | SP9 | 31.51 | 65 | |||
8. | SALAMON, Jagoda | 05 | SPKonarskiego | 31.59 | 64 | |||
9. | KAZIMIERSKA, Kamila | 05 | SP9 | 31.91 | 62 | |||
10. | ŁUKASIEWICZ, Roma | 05 | SPKonarskiego | 32.12 | 61 | |||
11. | JĘDRYCHA, Berenika | 05 | SP9 | 32.62 | 58 | |||
12. | POPOWSKA, Aleksandra | 05 | SP4 | 32.65 | 58 | |||
13. | GRALA, Klaudia | 05 | SP2 | 34.04 | 51 | |||
14. | KOZIEŁ, Anna | 05 | SP9 | 34.16 | 51 | |||
15. | KRAKOWIAK, Julia | 05 | SP4 | 34.31 | 50 | |||
16. | DROŻDŻEWSKA, Magdalena | 05 | SP9 | 36.40 | 42 | |||
17. | WODNICKA, Nadia | 05 | SPKonarskiego | 37.21 | 39 | |||
18. | WERKER, Julia | 05 | SP9 | 37.63 | 38 | |||
19. | WIETESKA, Weronika | 05 | SPKonarskiego | 40.13 | 31 | |||
20. | WALAS, Patrycja | 05 | SP4 | 43.07 | 25 | |||
21. | WESOŁOWSKA, Julia | 05 | SPKonarskiego | 43.32 | 25 | |||
22. | CIARKOWSKA, Aleksandra | 05 | SP9 | 47.71 | 19 | |||
23. | PLEBAN, Nina | 05 | SP9 | 48.03 | 18 | |||
24. | SEKTA, Weronika | 05 | SPKonarskiego | 55.46 | 12 | |||
25. | ZBUDNIEWIEK, Roksana | 05 | SPKonarskiego | 1:01.16 | 9 |
Konkurencja 4 2013-12-05 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | KLASY III Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MATYJEK, Katarzyna | 04 | SP9 | 20.55 | 234 | |||
2. | BIBIK, Anna | 04 | SP4 | 21.15 | 214 | |||
3. | MAGDZIARZ, Zuzanna | 04 | SP4 | 21.95 | 192 | |||
4. | JĘDRZEJCZAK, Zuzanna | 04 | SP9 | 23.32 | 160 | |||
5. | JAŃCZUK, Aleksandra | 04 | SP9 | 24.62 | 136 | |||
6. | GÓRSKA, Julia | 04 | SPKonarskiego | 24.72 | 134 | |||
7. | LIPIŃSKA, Andżelika | 04 | SP9 | 25.24 | 126 | |||
8. | STANECKA, Zuzanna | 04 | SP9 | 26.85 | 105 | |||
9. | LIBERA, Ania | 04 | SPKonarskiego | 27.22 | 101 | |||
10. | OKRASKA, Julia | 04 | SPKonarskiego | 27.51 | 97 | |||
11. | SOSKA, Zosia | 04 | SPKonarskiego | 28.08 | 92 | |||
12. | KANIA, Maria | 04 | SPKonarskiego | 28.48 | 88 | |||
13. | WIECZOREK, Zuzanna | 04 | SP5 | 29.18 | 82 | |||
14. | GÓRSKA, Natalia | 04 | SPKonarskiego | 29.37 | 80 | |||
15. | PAŁOSZ, Patrycja | 04 | SPKonarskiego | 29.74 | 77 | |||
16. | ZNAJDEK, Maja | 04 | SP5 | 30.28 | 73 | |||
17. | JESIONKOWSKA, Łucja | 04 | SP4 | 30.45 | 72 | |||
18. | BIŃKOWSKA, Maja | 04 | SP5 | 30.83 | 69 | |||
19. | BRONIAREK, Agnieszka | 04 | SPKonarskiego | 32.96 | 57 | |||
20. | MILCZARKIEWICZ, Klara | 04 | SPKonarskiego | 34.88 | 48 | |||
21. | ZWIERZ, Weronika | 04 | SPKonarskiego | 35.34 | 46 | |||
22. | ZAWADZKA, Julia | 04 | SP5 | 37.89 | 37 | |||
23. | KOTAŃSKA, Wiktoria | 04 | SP5 | 41.23 | 29 |
Konkurencja 3 2013-12-05 | Chłopców, 25m grzbietowy | KLASY I Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WYSZKOWSKI, Karol | 06 | SP4 | 25.80 | 77 | |||
2. | SADOWNICZYK, Jakub | 06 | SPKonarskiego | 28.53 | 57 | |||
3. | ŚWIDEREK, Bruno | 06 | SPKonarskiego | 28.84 | 55 | |||
4. | WITEK, Damian | 06 | SP9 | 33.61 | 35 | |||
5. | JAGODA, Maciej | 06 | SP9 | 42.68 | 17 | |||
6. | MASZEWSKI, Mikołaj | 06 | SP9 | 45.00 | 15 | |||
7. | BOTUL, Kamil | 06 | SP9 | 45.62 | 14 | |||
8. | STROJEK, Karol | 06 | SP9 | 46.56 | 13 | |||
9. | JAGURA, Sebastian | 06 | SP4 | 49.06 | 11 | |||
10. | BIZUP, Kacper | 06 | SPKonarskiego | 49.40 | 11 | |||
11. | SOSKA, Kuba | 06 | SPKonarskiego | 50.32 | 10 | |||
12. | JAKIM, Marcel | 06 | SP9 | 1:00.41 | 6 | |||
13. | ALEKSANDROWICZ, Karol | 06 | SP9 | 1:03.57 | 5 | |||
14. | JUŹWIUK, Krzysztof | 06 | SP9 | 1:19.78 | 3 |
Konkurencja 3 2013-12-05 | Chłopców, 25m grzbietowy | KLASY II Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ROJEK, Adam | 05 | SPLipce | 23.24 | 105 | |||
2. | ZALEWSKI, Wiktor | 05 | SP2 | 24.39 | 91 | |||
3. | PRZYŻYCKI, Bartosz | 05 | SP5 | 24.92 | 86 | |||
4. | CZAPNIK, Dawid | 05 | SP9 | 25.41 | 81 | |||
5. | MIŚKIEWICZ, Mikołaj | 05 | SPKonarskiego | 26.27 | 73 | |||
6. | KRUCKI, Julian | 05 | SPKonarskiego | 26.63 | 70 | |||
7. | WYSOKIŃSKI, Olaf | 05 | SP4 | 27.41 | 64 | |||
8. | MELON-MIKA, Jan | 05 | SPKonarskiego | 27.84 | 61 | |||
9. | GĘDEK, Mikołaj | 05 | SP4 | 28.06 | 60 | |||
10. | RATAJCZAK, Kacper | 05 | SP4 | 28.09 | 60 | |||
11. | KOSTAŃSKI, Gracjan | 05 | SP9 | 28.23 | 59 | |||
12. | NAGÓRKA, Aleksander | 05 | SP5 | 29.33 | 52 | |||
13. | PĘDZIMĄŻ, Dominik | 05 | SP9 | 30.00 | 49 | |||
14. | SOKOŁOWSKI, Marcel | 05 | SPKonarskiego | 30.37 | 47 | |||
15. | BALKIEWICZ, Filip | 05 | SP9 | 31.21 | 44 | |||
16. | ZROBEK, Andrzej | 05 | SPKonarskiego | 31.26 | 43 | |||
17. | GOŹDZIK, Kamil | 05 | SP9 | 31.63 | 42 | |||
18. | CHMURA, Tomasz | 05 | SP9 | 32.52 | 38 | |||
19. | WRZESIŃSKI, Wojciech | 05 | SP9 | 32.59 | 38 | |||
20. | ANTOSIK, Filip | 05 | SP9 | 33.34 | 36 | |||
21. | HIŻ, Stanisław | 05 | SPKonarskiego | 34.43 | 32 | |||
22. | FOKS, Maciej | 05 | SPKonarskiego | 34.49 | 32 | |||
23. | WANIAS, Kamil | 05 | SP9 | 34.87 | 31 | |||
24. | WASILEWSKI, Marcel | 05 | SP5 | 35.18 | 30 | |||
25. | REWCIO, Oskar | 05 | SP5 | 36.05 | 28 | |||
26. | CHUDZIŃSKI, Dawid | 05 | SP2 | 45.22 | 14 | |||
27. | WALOT, Mikołaj | 05 | SP9 | 46.59 | 13 |
Konkurencja 3 2013-12-05 | Chłopców, 25m grzbietowy | KLASY III Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PIETRZYK, Michał | 04 | SP4 | 19.44 | 180 | |||
2. | WIEPRZKOWICZ, Wiktor | 04 | SP2 | 20.66 | 150 | |||
3. | LESIŃSKI, Jakub | 04 | SP9 | 20.93 | 144 | |||
4. | CHUDZIO, Piotr | 04 | SP4 | 21.34 | 136 | |||
5. | KORZENIEWSKI, Szymon | 04 | SP9 | 23.23 | 106 | |||
6. | KARWAT, Kacper | 04 | SP4 | 23.84 | 98 | |||
7. | CABAN, Maciej | 04 | SP4 | 24.24 | 93 | |||
8. | PRZYBYSŁAWSKI, Patryk | 04 | SP5 | 24.90 | 86 | |||
9. | ŚLAWSKI, Igor | 04 | SP2 | 25.22 | 83 | |||
10. | DZIUBA, Bartosz | 04 | SP5 | 25.61 | 79 | |||
11. | SZAŁWIŃSKI, Dominik | 04 | SPKonarskiego | 26.22 | 73 | |||
12. | OKRASKA, Michał | 04 | SP4 | 27.79 | 62 | |||
13. | WACŁAWEK, Wiktor | 04 | SP5 | 28.42 | 58 | |||
14. | PRUSINOWSKI, Maks | 04 | SP5 | 28.56 | 57 | |||
14. | SALAMON, Mikołaj | 04 | SPKonarskiego | 28.56 | 57 | |||
16. | KOPACKI, Wojciech | 04 | SP9 | 29.84 | 50 | |||
17. | GANSNER, Hubert | 04 | SP5 | 33.94 | 34 | |||
18. | ZIMNOTA, Eryk | 04 | SP5 | 34.89 | 31 | |||
19. | KLIMCZYK, Mikołaj | 04 | SPKonarskiego | 37.55 | 25 | |||
20. | CHMURSKI, Marcin | 04 | SPKonarskiego | 44.45 | 15 |
Konkurencja 5 2013-12-05 | Dziewcząt, 50m dowolny | KLASY IV Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WYSZKOWSKA, Amelia | 03 | SP4 | 38.38 | 239 | |||
2. | ZALEWSKA, Weronika | 03 | SP9 | 43.47 | 164 | |||
3. | ORŁOWSKA, Karolina | 03 | SP5 | 45.22 | 146 | |||
4. | BITEL, Julia | 03 | SP9 | 45.84 | 140 | |||
5. | ALEKSANDROWICZ, Olga | 03 | SP4 | 46.56 | 134 | |||
6. | RUSIN, Maria | 03 | SP7 | 49.80 | 109 | |||
7. | KONOPACKA, Magda | 03 | SPKonarskiego | 50.84 | 103 | |||
8. | DZIĘGIELEWSKA, Anna | 03 | SP5 | 53.98 | 86 | |||
9. | JUŹWICKA, Nadia | 03 | SP2 | 1:09.58 | 40 | |||
10. | BIRD, Maja | 03 | SP9 | 1:16.56 | 30 | |||
11. | STĘPNIAK, Zuzanna | 03 | SP2 | 2:16.50 | 5 |
Konkurencja 5 2013-12-05 | Dziewcząt, 50m dowolny | KLASY V Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ORŁOWSKA, Zuzanna | 02 | SP9 | 35.57 | 300 | |||
2. | WOŹNIAK, Julia | 02 | SPKonarskiego | 40.87 | 198 | |||
3. | CZAPNIK, Wiktoria | 02 | SP9 | 40.95 | 197 | |||
4. | OLA, Karolina | 02 | SP4 | 41.30 | 192 | |||
5. | ZDUŃCZYK, Blanka | 02 | SP4 | 45.20 | 146 | |||
6. | KOWALCZYK, Karolina | 02 | SP4 | 49.64 | 110 | |||
7. | ZGLIŃSKA, Aleksandra | 02 | SP9 | 51.10 | 101 | |||
8. | POPIŃSKA, Weronika | 02 | SPKonarskiego | 53.18 | 90 | |||
9. | MACIAS, Irena | 02 | SPKonarskiego | 55.21 | 80 | |||
10. | MAREK, Maria | 02 | SP5 | 56.15 | 76 | |||
11. | BURZYKOWSKA, Weronika | 02 | SP5 | 56.70 | 74 | |||
12. | WIECZOREK, Roksana | 02 | SP5 | 1:35.08 | 16 |
Konkurencja 5 2013-12-05 | Dziewcząt, 50m dowolny | KLASY VI Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SOLIWODA, Julia | 01 | SP4 | 33.66 | 354 | |||
2. | MAŁEK, Zuzanna | 01 | SP9 | 36.43 | 279 | |||
3. | OWCZAREK, Angelika | 01 | SP9 | 37.02 | 266 | |||
4. | BITEL, Wiktoria | 01 | SP9 | 42.68 | 174 | |||
5. | KOPCZYŃSKA, Katarzyna | 01 | SP4 | 43.94 | 159 | |||
6. | BURZYŃSKA, Natalia | 01 | SP9 | 46.75 | 132 | |||
7. | CHEŁPIŃSKA, Michalina | 01 | SPKonarskiego | 49.16 | 114 | |||
8. | CHADAMIK, Natalia | 01 | SPKonarskiego | 1:01.10 | 59 |
Konkurencja 6 2013-12-05 | Chłopców, 50m dowolny | KLASY IV Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MICHALAK, Jan | 03 | SP4 | 35.38 | 212 | |||
2. | STEFANOWSKI, Bartek | 03 | SP9 | 35.40 | 212 | |||
3. | KRAKOWIAK, Kacper | 03 | SP9 | 37.61 | 177 | |||
4. | KACZOR, Bartek | 03 | SP9 | 38.45 | 165 | |||
5. | FOKS, Bartek | 03 | SP9 | 44.95 | 103 | |||
6. | LASOTA, Hubert | 03 | SP4 | 45.86 | 97 | |||
7. | SADOWNICZYK, Antoni | 03 | SP4 | 47.28 | 89 | |||
8. | KALISIAK, Adam | 03 | SP7 | 51.91 | 67 | |||
9. | WOŹNIAK, Michał | 03 | SPKonarskiego | 56.67 | 52 | |||
10. | POPEK, Tomasz | 03 | SP5 | 58.05 | 48 | |||
11. | JABŁOŃSKI, Maksymilian | 03 | SP2 | 58.43 | 47 | |||
12. | ŁUKASIEWICZ, Mateusz | 03 | SPKonarskiego | 58.77 | 46 | |||
13. | TOMASIK, Krystian | 03 | SP5 | 1:00.99 | 41 | |||
14. | PARDA, Antoni | 03 | SP9 | 1:01.95 | 40 | |||
15. | MANDZIEJ, Piotr | 03 | SPKonarskiego | 1:03.56 | 37 |
Konkurencja 6 2013-12-05 | Chłopców, 50m dowolny | KLASY V Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | STYCZYŃSKI, Wojciech | 02 | SPKonarskiego | 32.94 | 263 | |||
2. | KALISIAK, Norbert | 02 | SP2 | 36.41 | 195 | |||
3. | BIAŁKOWSKI, Mikołaj | 02 | SP9 | 37.81 | 174 | |||
4. | ŁAWNICZAK, Kacper | 02 | SP9 | 38.90 | 160 | |||
5. | SKOWRONEK, Hubert | 02 | SPKonarskiego | 39.01 | 158 | |||
6. | ŻYTYŃSKI, Jan | 02 | SP2 | 42.17 | 125 | |||
7. | WIERZBICKI, Kacper | 02 | SP4 | 42.81 | 120 | |||
8. | ZALEWSKI, Bartek | 02 | SP9 | 44.07 | 110 | |||
9. | MICHALAK, Mikołaj | 02 | SPKonarskiego | 45.33 | 101 | |||
10. | SYPULSKI, Kamil | 02 | SP4 | 48.32 | 83 | |||
11. | KRAKOWIAK, Michał | 02 | SP4 | 49.65 | 77 | |||
12. | CHOJECKI, Maciej | 02 | SP2 | 53.79 | 60 | |||
13. | KOWALCZYK, Jakub | 02 | SP2 | 53.93 | 60 | |||
14. | ZDUN, Kacper | 02 | SP9 | 1:01.93 | 40 | |||
15. | WITEK, Łukasz | 02 | SP9 | 1:02.68 | 38 |
Konkurencja 6 2013-12-05 | Chłopców, 50m dowolny | KLASY VI Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SMOLCZEWSKI, Igor | 01 | SP9 | 30.68 | 325 | |||
2. | STEFANOWSKI, Dawid | 01 | SP2 | 31.57 | 299 | |||
3. | TARNOWSKI, Aleks | 01 | SP9 | 31.94 | 288 | |||
4. | PERZANKOWSKI, Maciej | 01 | SP9 | 32.98 | 262 | |||
5. | GRUDA, Bartek | 01 | SP9 | 35.91 | 203 | |||
6. | KLIMCZYK, Kacper | 01 | SPKonarskiego | 36.78 | 189 | |||
7. | LIBERA, Daniel | 01 | SPKonarskiego | 37.58 | 177 | |||
8. | ROSŁON, Jakub | 01 | SP2 | 46.90 | 91 | |||
9. | CHMURSKI, Igor | 01 | SPKonarskiego | 49.71 | 76 | |||
10. | STEFAŃSKI, Patryk | 01 | SPKonarskiego | 53.00 | 63 |
Konkurencja 7 2013-12-05 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | KLASY IV Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | FILIPIAK, Zuzanna | 03 | SP9 | 44.78 | 215 | |||
2. | BITEL, Julia | 03 | SP9 | 49.21 | 162 | |||
3. | WYSZKOWSKA, Amelia | 03 | SP4 | 50.74 | 148 | |||
4. | ZAWADZKA, Aleksandra | 03 | SP9 | 51.19 | 144 | |||
5. | ZALEWSKA, Weronika | 03 | SP9 | 53.28 | 128 | |||
6. | ALEKSANDROWICZ, Olga | 03 | SP4 | 56.36 | 108 | |||
7. | KRÓL, Aleksandra | 03 | SP4 | 1:02.47 | 79 | |||
8. | KOŚKA, Maja | 03 | SPKonarskiego | 1:06.37 | 66 | |||
9. | ZAWADZKA, Karolina | 03 | SP9 | 1:12.77 | 50 | |||
10. | BIRD, Maja | 03 | SP9 | 1:21.44 | 36 |
Konkurencja 7 2013-12-05 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | KLASY V Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ORŁOWSKA, Zuzanna | 02 | SP9 | 40.37 | 293 | |||
2. | KORZENIEWSKA, Weronika | 02 | SP9 | 42.72 | 247 | |||
3. | OPALA, Karolina | 02 | SPKonarskiego | 47.73 | 177 | |||
4. | BARAN, Emilia | 02 | SP9 | 49.31 | 161 | |||
5. | WÓJCIAK, Julia | 02 | SP9 | 51.81 | 139 | |||
6. | KOWALCZYK, Karolina | 02 | SP4 | 52.67 | 132 | |||
7. | ZDUŃCZYK, Blanka | 02 | SP4 | 57.24 | 103 | |||
8. | ZGLIŃSKA, Aleksandra | 02 | SP9 | 59.19 | 93 | |||
9. | ŚMIAŁEK, Natalia | 02 | SP4 | 1:03.21 | 76 | |||
10. | MACIAS, Maja | 02 | SPKonarskiego | 1:17.15 | 42 |
Konkurencja 7 2013-12-05 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | KLASY VI Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SOLIWODA, Julia | 01 | SP4 | 37.94 | 353 | |||
2. | PRZYBYSŁAWSKA, Agnieszka | 01 | SP5 | 40.62 | 288 | |||
3. | KOPCZYŃSKA, Katarzyna | 01 | SP4 | 48.75 | 167 | |||
4. | PIOTROWSKA, Emilia | 01 | SPKonarskiego | 50.27 | 152 | |||
5. | BITEL, Wiktoria | 01 | SP9 | 52.56 | 133 | |||
6. | STYCZYŃSKA, Iga | 01 | SPKonarskiego | 52.75 | 131 |
Konkurencja 8 2013-12-05 | Chłopców, 50m grzbietowy | KLASY IV Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MICHALAK, Jan | 03 | SP4 | 37.95 | 236 | |||
2. | KACZOR, Bartek | 03 | SP9 | 39.83 | 204 | |||
3. | STEFANOWSKI, Bartek | 03 | SP9 | 41.25 | 184 | |||
4. | SADOWNICZYK, Antoni | 03 | SP4 | 52.84 | 88 | |||
5. | WOŹNIAK, Michał | 03 | SPKonarskiego | 59.16 | 62 | |||
6. | PARDA, Antoni | 03 | SP9 | 1:11.28 | 36 | |||
7. | CIECIERSKI, Hubert | 03 | SPKonarskiego | 1:24.52 | 21 |
Konkurencja 8 2013-12-05 | Chłopców, 50m grzbietowy | KLASY V Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZARZYCKI, Maciej | 02 | SP9 | 39.44 | 210 | |||
2. | BIAŁKOWSKI, Mikołaj | 02 | SP9 | 45.44 | 138 | |||
3. | ŻYTYŃSKI, Jan | 02 | SP2 | 51.03 | 97 | |||
4. | ZALEWSKI, Bartek | 02 | SP9 | 51.89 | 92 | |||
5. | BIBIK, Michał | 02 | SP4 | 52.75 | 88 | |||
6. | WIERZBICKI, Kacper | 02 | SP4 | 53.07 | 86 | |||
7. | SYPULSKI, Kamil | 02 | SP4 | 56.10 | 73 | |||
8. | BIAŁKOWSKI, Stanisław | 02 | SP4 | 56.68 | 71 | |||
9. | SOIN, Stefan | 02 | SPKonarskiego | 59.53 | 61 | |||
10. | ROCHMIŃSKI, Jan | 02 | SPKonarskiego | 1:01.05 | 57 | |||
11. | STAŃCZYK, Jan | 02 | SPKonarskiego | 1:02.93 | 52 | |||
12. | WITEK, Łukasz | 02 | SP9 | 1:07.05 | 43 |
Konkurencja 8 2013-12-05 | Chłopców, 50m grzbietowy | KLASY VI Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | STEFANOWSKI, Dawid | 01 | SP2 | 36.42 | 267 | |||
2. | TARNOWSKI, Aleks | 01 | SP9 | 39.53 | 209 | |||
3. | PERZANKOWSKI, Maciej | 01 | SP9 | 39.75 | 206 | |||
4. | CZERWIŃSKI, Piotr | 01 | SP5 | 41.85 | 176 | |||
5. | BOGATKO, Wojtek | 01 | SPKonarskiego | 52.21 | 91 | |||
6. | HUMEL, Bartek | 01 | SPKonarskiego | 52.59 | 89 | |||
7. | BERGANDER-FLOREK, Maciej | 01 | SP4 | 53.28 | 85 | |||
8. | KANIA, Alan | 01 | SP4 | 54.08 | 82 | |||
9. | WACH, Jan | 01 | SPKonarskiego | 58.21 | 65 | |||
10. | CZAJKA, Kuba | 01 | SPKonarskiego | 1:02.81 | 52 |
Konkurencja 9 2013-12-05 | Dziewcząt, 25m klasyczny | KLASY IV Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | FILIPIAK, Zuzanna | 03 | SP9 | 24.71 | 183 | |||
2. | KRÓL, Aleksandra | 03 | SP4 | 27.99 | 126 | |||
3. | ZAWADZKA, Aleksandra | 03 | SP9 | 29.03 | 113 | |||
4. | KOŚKA, Maja | 03 | SPKonarskiego | 30.61 | 96 | |||
5. | TAŁAŁAJ, Natalia | 03 | SP5 | 31.08 | 92 | |||
6. | CEGIEŁKA, Katarzyna | 03 | SP9 | 35.78 | 60 | |||
7. | ZAWADZKA, Karolina | 03 | SP9 | 40.44 | 42 |
Konkurencja 9 2013-12-05 | Dziewcząt, 25m klasyczny | KLASY V Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | KORZENIEWSKA, Weronika | 02 | SP9 | 23.32 | 218 | |||
2. | CZAPNIK, Wiktoria | 02 | SP9 | 23.87 | 203 | |||
3. | WÓJCIAK, Julia | 02 | SP9 | 24.33 | 192 | |||
4. | POPIŃSKA, Weronika | 02 | SPKonarskiego | 25.18 | 173 | |||
5. | MAREK, Maria | 02 | SP5 | 25.84 | 160 | |||
6. | BARAN, Emilia | 02 | SP9 | 28.50 | 119 | |||
7. | WOŹNIAK, Julia | 02 | SPKonarskiego | 28.76 | 116 | |||
8. | MACIAS, Maja | 02 | SPKonarskiego | 33.66 | 72 | |||
9. | OPALA, Karolina | 02 | SPKonarskiego | 39.93 | 43 | |||
10. | ŚMIAŁEK, Natalia | 02 | SP4 | 41.09 | 40 |
Konkurencja 9 2013-12-05 | Dziewcząt, 25m klasyczny | KLASY VI Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PRZYBYSŁAWSKA, Agnieszka | 01 | SP5 | 19.32 | 383 | |||
2. | MAŁEK, Zuzanna | 01 | SP9 | 20.23 | 334 | |||
3. | OWCZAREK, Angelika | 01 | SP9 | 21.33 | 285 | |||
4. | BURZYŃSKA, Natalia | 01 | SP9 | 23.47 | 214 | |||
5. | CHEŁPIŃSKA, Michalina | 01 | SPKonarskiego | 32.56 | 80 | |||
6. | STYCZYŃSKA, Iga | 01 | SPKonarskiego | 33.15 | 76 | |||
7. | CHADAMIK, Natalia | 01 | SPKonarskiego | 37.50 | 52 |
Konkurencja 10 2013-12-05 | Chłopców, 25m klasyczny | KLASY IV Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | KRAKOWIAK, Kacper | 03 | SP9 | 22.29 | 167 | |||
2. | JABŁOŃSKI, Maksymilian | 03 | SP2 | 27.87 | 86 | |||
3. | FOKS, Bartek | 03 | SP9 | 29.28 | 74 | |||
4. | CIECIERSKI, Hubert | 03 | SPKonarskiego | 32.99 | 52 | |||
5. | ŁUKASIEWICZ, Mateusz | 03 | SPKonarskiego | 33.02 | 51 |
Konkurencja 10 2013-12-05 | Chłopców, 25m klasyczny | KLASY V Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | STYCZYŃSKI, Wojciech | 02 | SPKonarskiego | 18.44 | 295 | |||
2. | ZARZYCKI, Maciej | 02 | SP9 | 20.00 | 231 | |||
3. | KALISIAK, Norbert | 02 | SP2 | 21.65 | 182 | |||
4. | SKOWRONEK, Hubert | 02 | SPKonarskiego | 23.33 | 146 | |||
5. | WIECZOREK, Kacper | 02 | SP5 | 23.43 | 144 | |||
6. | BIAŁKOWSKI, Stanisław | 02 | SP4 | 23.61 | 141 | |||
7. | ŁAWNICZAK, Kacper | 02 | SP9 | 24.57 | 125 | |||
8. | ZALEWSKI, Bartek | 02 | SP9 | 26.20 | 103 | |||
9. | BIBIK, Michał | 02 | SP4 | 26.35 | 101 | |||
10. | KRAKOWIAK, Michał | 02 | SP4 | 27.75 | 87 | |||
11. | MICHALAK, Mikołaj | 02 | SPKonarskiego | 32.97 | 52 | |||
12. | ROCHMIŃSKI, Jan | 02 | SPKonarskiego | 33.31 | 50 | |||
13. | ZDUN, Kacper | 02 | SP9 | 35.32 | 42 | |||
14. | SOIN, Stefan | 02 | SPKonarskiego | 41.40 | 26 |
Konkurencja 10 2013-12-05 | Chłopców, 25m klasyczny | KLASY VI Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SMOLCZEWSKI, Igor | 01 | SP9 | 18.12 | 311 | |||
2. | CZERWIŃSKI, Piotr | 01 | SP5 | 20.71 | 208 | |||
3. | GRUDA, Bartek | 01 | SP9 | 22.04 | 173 | |||
4. | LIBERA, Daniel | 01 | SPKonarskiego | 22.70 | 158 | |||
5. | KLIMCZYK, Kacper | 01 | SPKonarskiego | 22.97 | 153 | |||
6. | WIŚNIEWSKI, Gabryś | 01 | SP9 | 32.22 | 55 | |||
7. | STEFAŃSKI, Patryk | 01 | SPKonarskiego | 33.03 | 51 | |||
8. | WACH, Jan | 01 | SPKonarskiego | 33.42 | 50 | |||
9. | BOGATKO, Wojtek | 01 | SPKonarskiego | 33.89 | 48 | |||
10. | HUMEL, Bartek | 01 | SPKonarskiego | 38.29 | 33 | |||
11. | CZAJKA, Kuba | 01 | SPKonarskiego | 41.69 | 26 |
Konkurencja 11 2013-12-05 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | KLASY I-II Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP9 Klasy I-II | SP9 | 2:05.56 | 45 |
2. | SP4 Klasy I-II | SP4 | 2:29.65 | 27 |
3. | SPKON Klasy I-II | SPKonarskiego | 2:31.15 | 26 |
4. | SP2 Klasy I-II | SP2 | 2:59.74 | 15 |
Konkurencja 11 2013-12-05 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | KLASY III-IV Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP9 Klasy III-IV | SP9 | 1:17.34 | 194 |
2. | Sp4 Klasy III-IV | SP4 | 1:18.25 | 188 |
3. | SPKonarskiego 2 | SPKonarskiego | 1:41.34 | 86 |
4. | Sp5 Klasy III-IV | SP5 | 1:56.95 | 56 |
5. | SPKON Klasy III-IV | SPKonarskiego | 2:00.62 | 51 |
6. | SP2 Klasy III-IV | SP2 | 2:18.96 | 33 |
Konkurencja 11 2013-12-05 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | KLASY V-VI Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP9 Klasy V-VI | SP9 | 1:06.87 | 301 |
2. | SP4 Klasy V-VI | SP4 | 1:12.11 | 240 |
3. | SPKON Klasy V-VI | SPKonarskiego | 1:25.84 | 142 |
4. | SP5 Klasy V-VI | SP5 | 1:28.71 | 129 |
5. | SPKonarskiego 2 | SPKonarskiego | 1:43.01 | 82 |
Konkurencja 12 2013-12-05 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | KLASY I-II Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SPKonarskiego | SPKonarskiego | 1:42.20 | 57 |
2. | SP4 Klasy I-II | SP4 | 1:55.13 | 40 |
3. | SP5 Klasy I-II | SP5 | 2:10.46 | 27 |
4. | SPKON Klasy I-II | SPKonarskiego | 2:16.50 | 24 |
5. | SP9 Klasy I-II | SP9 | 2:46.46 | 13 |
6. | SP2 Klasy I-II | SP2 | 2:51.65 | 12 |
Konkurencja 12 2013-12-05 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | KLASY III-IV Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP9 Klasy III-IV | SP9 | 1:09.34 | 181 |
2. | SP4 Klasy III-IV | SP4 | 1:16.03 | 138 |
3. | SP2 Klasy III-IV | SP2 | 1:32.81 | 76 |
4. | SP5 Klasy III-IV | SP5 | 1:37.84 | 65 |
5. | SPKON Klasy III-IV | SPKonarskiego | 1:43.59 | 54 |
6. | SPKonarskiego 2 | SPKonarskiego | 2:11.03 | 27 |
Konkurencja 12 2013-12-05 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | KLASY V-VI Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP9 Klasy V-VI | SP9 | 1:03.71 | 234 |
2. | SPKON Klasy V-VI | SPKonarskiego | 1:04.92 | 221 |
3. | SP2 Klasy V-VI | SP2 | 1:11.94 | 162 |
4. | SP4 Klasy V-VI | SP4 | 1:21.68 | 111 |
5. | SPKonarskiego | SPKonarskiego | 1:38.56 | 63 |