UKS NAWA Skierniewice

10 najlepszych zawodników UKS NAWA Skierniewice

 


 

Open/Senior, Mężczyzn, Pływalnia 50m

Aktualizacja 18 lipca 2015

 


 

50m dowolny
Jankiewicz Krzysztof


91


   24.80


4.5.14

100m dowolny
Łowicki Marcin


95


   53.53


20.7.12

200m dowolny
Łowicki Marcin


95


1:54.96


21.7.13

Łowicki Marcin

95

   24.88

20.7.12

Jankiewicz Krzysztof

91

   54.74

25.5.14

Kalisiak Norbert

2

1:56.40

31.5.14

Meszka Ernest

97

   25.19

31.5.15

Meszka Ernest

97

   55.55

20.7.14

Perzankowski Kacper

96

1:59.22

16.6.13

Gšsiorowski Rafał

91

   25.26

15.4.07

Perzankowski Kacper

96

   55.78

10.5.14

Karwat Krzysztof

96

2:03.23

20.7.14

Gajda Mateusz

93

   25.47

13.7.08

Gajda Mateusz

93

   56.08

13.7.08

Meszka Ernest

97

2:04.04

4.5.14

Perzankowski Kacper

96

   25.56

25.5.14

Gšsiorowski Rafał

91

   56.87

16.7.06

Krawczyk Sebastian

89

2:04.33

24.7.05

Dudek Julian

99

   25.96

20.7.14

Dudek Julian

99

   57.02

20.7.14

Mackiewicz Mieszko

89

2:05.03

24.7.05

Krawczyk Sebastian

89

   26.23

2.12.07

Krawczyk Sebastian

89

   57.35

3.12.05

Dębski Szymon

99

2:06.13

31.5.15

Nowak Tomasz

89

   26.27

24.7.05

Skibiński Robert

89

   58.30

4.6.05

Dudek Julian

99

2:07.14

7.7.13

Wilamowski Bartłomiej

91

   26.48

19.7.09

Karwat Krzysztof

96

   58.48

1.6.13

Jankiewicz Krzysztof

91

2:07.65

15.4.12


400m dowolny
Łowicki Marcin



95



4:06.68



21.7.13


800m dowolny
Łowicki Marcin



95



8:52.36



29.4.12


1500m dowolny
Łowicki Marcin



95



16:15.38



21.7.13

Perzankowski Kacper

96

4:07.65

20.7.14

Dębski Szymon

99

9:41.61

10.5.15

Dębski Szymon

99

18:27.49

7.7.13

Krawczyk Sebastian

89

4:24.56

9.6.06

Brodowski Bartosz

0

9:44.54

25.5.14

Mackiewicz Mieszko

89

18:34.44

18.6.05

Jankiewicz Krzysztof

91

4:24.90

9.6.07

Nowak Aleksander

1

10:12.07

10.5.15

Nowak Aleksander

1

18:50.14

5.7.15

Mackiewicz Mieszko

89

4:29.25

24.7.05

Perzankowski Kacper

96

10:49.97

7.3.10

Nowak Tomasz

89

19:06.70

18.6.05

Krawczyk Przemysław

88

4:29.49

6.6.04

Sobieraj Patryk

91

11:04.51

20.5.07

Perzankowski Maciej

1

19:17.00

5.7.15

Dêbski Szymon

99

4:29.49

10.5.15

Kucharski Igor

92

21:50.29

18.6.05

Krawczyk Sebastian

89

19:18.96

18.6.05

Dudek Julian

99

4:37.90

7.7.13

Skibiński Robert

89

19:46.60

18.6.05

Nowak Tomasz

89

4:41.25

6.6.04

Karwat Krzysztof

96

20:15.32

4.7.10

Skibiński Robert

89

4:42.09

4.6.05

Jankiewicz Krzysztof

91

20:15.43

18.6.05


50m motylkowy
Jankiewicz Krzysztof



91



   25.35



8.6.14


100m motylkowy
Perzankowski Kacper



96



   55.80



8.6.14


200m motylkowy
Perzankowski Kacper



96



2:04.68



20.7.14

Perzankowski Kacper

96

   25.74

8.6.14

Gšsiorowski Rafał

91

   59.04

16.7.06

Dębski Szymon

99

2:10.34

31.5.15

Gšsiorowski Rafał

91

   26.00

2.6.06

Dębski Szymon

99

   59.63

7.7.13

Wawrzyńczak Piotr

93

2:12.76

13.7.08

Gajda Mateusz

93

   26.95

28.6.09

Meszka Ernest

97

1:00.12

31.5.15

Krawczyk Przemysław

88

2:14.34

22.7.05

Wilamowski Bartłomiej

91

   27.46

20.7.08

Wawrzyńczak Piotr

93

1:01.21

13.7.08

Mackiewicz Mieszko

89

2:17.75

24.7.05

Dębski Szymon

99

   27.46

31.5.14

Gajda Mateusz

93

1:01.77

6.4.08

Brodowski Bartosz

0

2:19.16

12.7.15

Meszka Ernest

97

   27.67

27.6.15

Krawczyk Przemysław

88

1:01.86

26.11.06

Œwiderek Krystian

89

2:21.08

24.7.05

Chmielowiec Łukasz

0

   28.09

12.7.15

Brodowski Bartosz

0

1:01.97

12.7.15

Dębski Michał

98

2:25.95

8.7.12

Dudek Julian

99

   28.19

10.5.15

Orzechowski Kacper

0

1:02.59

10.5.15

Krawczyk Sebastian

89

2:30.25

14.6.06

Brodowski Bartosz

0

   28.23

12.7.15

Wilamowski Bartłomiej

91

1:03.05

20.7.08

Tarnowski Aleks

1

2:33.26

5.7.15


50m grzbietowy
Jankiewicz Krzysztof



91



   25.57



31.5.15


100m grzbietowy
Jankiewicz Krzysztof



91



   55.22



31.5.15


200m grzbietowy
Jankiewicz Krzysztof



91



2:01.72



15.5.12

Meszka Ernest

97

   27.64

17.7.15

Dębski Tomasz

93

   59.93

22.5.11

Karwat Krzysztof

96

2:07.96

31.5.15

Dębski Tomasz

93

   28.30

22.5.11

Meszka Ernest

97

1:00.65

17.7.15

Dębski Tomasz

93

2:11.30

22.5.11

Czarzasty Tomasz

94

   28.87

7.3.10

Karwat Krzysztof

96

1:00.78

21.7.13

Meszka Ernest

97

2:12.43

31.5.15

Karwat Krzysztof

96

   28.94

31.5.15

Perzankowski Kacper

96

1:02.67

1.3.15

Nowak Tomasz

89

2:19.47

24.7.05

Krawczyk Sebastian

89

   30.49

26.9.04

Nowak Tomasz

89

1:04.79

24.7.05

Czarzasty Tomasz

94

2:20.40

7.3.10

Nowak Tomasz

89

   30.97

4.6.05

Czarzasty Tomasz

94

1:04.81

7.3.10

Stefanowski Dawid

1

2:33.76

5.7.15

Krawczyk Przemysław

88

   31.84

22.7.05

Stefanowski Dawid

1

1:10.46

5.7.15

Chmielowiec Mateusz

0

2:34.54

12.7.15

Stefanowski Dawid

1

   32.71

5.7.15

Dębski Szymon

99

1:10.81

1.6.13

Brodowski Bartosz

0

2:35.92

6.6.15

Chmielowiec Mateusz

0

   33.08

12.7.15

Chmielowiec Mateusz

0

1:11.20

12.7.15

Krawczyk Przemysław

88

2:40.63

18.6.05


50m klasyczny
Krawczyk Sebastian



89



   30.14



6.4.08


100m klasyczny
Krawczyk Sebastian



89



1:06.23



27.7.07


200m klasyczny
Krawczyk Sebastian



89



2:22.74



26.11.06

Cwalina Kacper

97

   31.54

20.7.14

Kowalczyk Kuba

97

1:08.58

24.7.13

Kowalczyk Kuba

97

2:28.40

24.7.13

Kowalczyk Kuba

97

   31.61

24.7.13

Flis Jacek

91

1:10.32

20.7.08

Orzechowski Kacper

0

2:28.68

6.7.14

Flis Jacek

91

   31.95

6.4.08

Orzechowski Kacper

0

1:11.01

6.7.14

Cwalina Kacper

97

2:36.25

4.3.12

Orzechowski Kacper

0

   32.67

10.5.15

Cwalina Kacper

97

1:11.37

20.7.14

Flis Jacek

91

2:37.24

20.7.08

Kucharski Edgar

88

   33.06

25.7.04

Miœta Bartłomiej

89

1:13.83

24.7.05

Kucharski Edgar

88

2:39.55

29.5.04

Miœta Bartłomiej

89

   33.30

21.5.06

Kucharski Edgar

88

1:14.10

6.6.04

Kalisiak Karol

98

2:40.32

20.7.14

Dšbrowski Mateusz

92

   33.44

18.5.08

Dšbrowski Mateusz

92

1:14.70

6.4.08

Kalisiak Hubert

98

2:42.77

21.7.13

Kalisiak Hubert

98

   34.21

21.7.13

Kalisiak Hubert

98

1:14.81

21.7.13

Miœta Bartłomiej

89

2:43.47

24.7.05

Kalisiak Karol

98

   34.71

20.7.14

Kalisiak Karol

98

1:15.20

21.7.13

Dšbrowski Mateusz

92

2:44.00

18.5.08


100m zmienny


200m zmienny
Krawczyk Sebastian



89



2:13.94



6.4.08


400m zmienny
Krawczyk Sebastian



89



4:43.65



21.5.06

Jankiewicz Krzysztof

91

2:14.23

26.4.09

Orzechowski Kacper

0

4:58.71

6.7.14

Karwat Krzysztof

96

2:16.49

8.6.14

Jankiewicz Krzysztof

91

4:59.32

2.3.08

Nowak Tomasz

89

2:18.53

24.7.05

Karwat Krzysztof

96

5:00.59

25.5.14

Meszka Ernest

97

2:20.94

24.7.13

Smolczewski Igor

1

5:22.68

5.7.15

Orzechowski Kacper

0

2:21.61

6.7.14

Nowak Aleksander

1

5:22.93

5.7.15

Kowalczyk Kuba

97

2:29.36

4.3.12

Flis Jacek

91

5:54.11

12.6.07

Krawczyk Przemysław

88

2:30.17

26.9.04

Krawczyk Przemysław

88

5:56.47

18.6.05

Mackiewicz Mieszko

89

2:30.57

18.6.05

Zarzycki Maciej

2

6:13.21

31.5.14

Smolczewski Igor

1

2:33.31

5.7.15