Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

O Klubie

Uczniowski Klub Sportowy NAWA Skierniewice działający przy Zespole Szkół Integracyjnych w Skierniewicach powstał w roku 2003. Klub skupia młodzież trenującą pływanie, pięciobój nowoczesny oraz inne dyscypliny pokrewne. Aktualnie trenuje u nas ponad 120 wspaniałych, młodych zawodników w wieku od 8 do 18 lat.

Kształcimy rzesze młodych sportowców, z którymi zdobywamy corocznie setki medali w zawodach różnej rangi. Mamy już na swoim koncie między innymi ponad 160 medali Mistrzostw Polski.

Zawodnicy UKS NAWA Skierniewice reprezentują również barwy Polski startując w zawodach międzynarodowych z Mistrzostwami Świata i Europy włącznie, gdzie ustanawiają rekordy Kraju i województwa.

Jesteśmy organizatorami wielu kolonii i obozów sportowych oraz rekreacyjnych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Realizujemy podczas nich bardzo ciekawe programy, bogate między innymi w zajęcia ruchowe.

plywakow-a3

ULOTKA – UKS NAWA Skierniewice

 

NASI SZKOLENIOWCY

 

trener koordynator Marcin Sarna – Mistrzowska klasa trenerska

 

trener Artur Zakrzewski – II klasa trenerska

 

trener Bartłomiej Miśta – instruktor sportu w pływaniu