Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Od Młodzika do Olimpijczyka

W dniu 09.12.2017 reprezentacja naszego klubu wystartowała w Warszawie w zawodach z cyklu od Młodzika do Olimpijczyka. W zawodach tych wzięła rekordowa liczba zawodników 1044 z 72 klubów. Najwyższą lokatę spośród zawodników ze Skierniewic wywalczyła Weronika Lesiak startując w konkurencji 50m stylem klasycznym zajęła czwarte miejsce. Zarówno w konkurencji 100m stylem grzbietowym jak i 100m stylem zmiennym, kończyła rywalizację na piątym miejscu Paulina Dudek. Miejsca w pierwszej dziesiątce dla naszego kluby zdobywali: Bartek Karwat – dziewiąty w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Gracjan Kostański – szósty w konkurencji 200m stylem zmiennym, Jakub Lesiński – ósmy w konkurencji 100m stylem grzbietowym, Nadia Lipowska – dziewiąta w konkurencji 100m stylem motylkowym, Joanna Świderska – dziewiąta w konkurencji 100m stylem motylkowym. Gratulujemy zawodnikom rekordów życiowych i uzyskanych lokat.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi