Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 8-9latków

Znakomity start pływaków UKS Nawa Skierniewice podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8-9 latków. W ostatnim dniu listopada w Łódzkiej Zatoce Sportu – najnowocześniejszej pływalni w Polsce odbyły się pływackie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego zawodników urodzonych w roku 2008 i 2009. Zawody zgromadziły 433 zawodników z 22 klubów z Województwa Łódzkiego. Skierniewice reprezentowała 33 osobowa drużyna, która w ostatecznym rozrachunku zajęła drugie miejsce w klasyfikacji klubowej zdobywając aż pięć medali (2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy). Mistrzynią Województwa Łódzkiego została Alicja Rodziewicz, która w konkurencji 25m stylem motylkowym zdeklasowała rywalki o ponad dwie sekundy. Ala uzyskała czas 0:17,47. Mistrzem Województwa Łódzkiego został również Bartłomiej Karwat startując w konkurencji 50m stylem grzbietowym (0:43,94). Srebrny medale do Skierniewic przywiozły Weronika Lesiak, która w konkurencji 50m stylem klasycznym uzyskała znakomity czas 0:47,94 oraz Alicja Rodziewicz w konkurencji 50m stylem grzbietowym 0:41.35. W tej samej konkurencji wyżej wspomniana Weronika Lesiak zajęła bardzo wysokie piąte miejsce (0:44,84). Brązowy medal zdobył Bartłomiej Karwat w konkurencji 25m stylem motylkowym (0:19,60). Bardzo dobrze spisał się także Michał Grzeczka który dwukrotnie zajmował miejsca w pierwszej szóstce zawodów – piąte miejsce w konkurencji 50m stylem klasycznym (0:51,90) oraz szóste w konkurencji 50m stylem dowolnym (0:38,98). Szóste miejsce zawodów w konkurencji 25m stylem grzbietowym wywalczyła Karolina Leszczyńska (0:23,17). Gratulujemy znakomitych osiągnięć naszym najmłodszym zawodnikom i życzymy dalszego wspaniałego rozwoju pływackiego.