Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

SPORTBONUS

Nasz Klub bierze udział w Programie SPORTBONUS. Liczymy na Wasze głosy!

Przypominamy Rodzicom, ze Klub Waszych Dzieci na nich liczy. Tylko dzięki Wam Klub może otrzymać nagrodę. Pokażcie, że to jest możliwe. Głosowanie nic nie kosztuje! Robicie codzienne transakcje, a każda to kolejny głos dla Naszego Klubu!

Drogi Rodzicu, Klub Twojego Dziecka bierze udział w akcji Sportbonus Dzieciom! Zbieramy głosy, aby wygrać sprzęt sportowy, wyjazd na zimowisko czy spotkanie z polskimi olimpijczykami przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi dla naszych podopiecznych! Nie zwlekaj z decyzją, oddaj swój głos na Klub Twojego Dziecka!

  Płacisz kartą płatniczą za codzienne zakupy– zarejestruj kartę, dzięki temu środki finansowe dla Klubu Twojego Dziecka będą naliczać się same z każdej Twojej transakcji kartą – dodatkowe 3 głosy za każdą zgłoszoną kartę;

  Robisz zakupy kilka razy w tygodniu – zrób je z nami, z pewnością znajdziesz swoje ulubione marki wśród naszych 800 sklepów partnerskich. Głosuj na Klub Twojego Dziecka poprzez transakcjedodatkowy głos za każdą transakcję!

GŁOSUJ NA UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi