Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów

W dniu 30.09.2017 zawodami w Ciechanowie zawodnicy naszego klubu zainaugurowali starty w nowym sezonie. Do rywalizacji w dwudziestu konkurencjach przystąpiło 381 zawodników z 31 klubów z całej Polski. Nasi reprezentanci wywalczyli w sumie 22 medale – 6 złotych, 9 srebrnych i 7 brązowych co uplasowało nasz zespół na czwartym miejscu w klasyfikacji medalowej. Złote medale zdobyli: Pola Drążkiewicz – 50m stylem klasycznym, Zuzanna Orłowska – 100m stylem motylkowym, Alicja Rodziewicz – 50m stylem motylkowym, Bartosz Stefanowski – 100m stylem motylkowym, Alicja Ulicka – 100m stylem grzbietowym, Kornelia Walz – 100m stylem zmiennym. Srebrne medale wywalczyli: Paulina Dudek – 50m stylem zmiennym, Szymon Dębski – 100m stylem motylkowym, Julia Górska – 100m stylem grzbietowym, Weronika Lesiak – 50m stylem klasycznym, Nadia Lipowska – 50m stylem motylkowym, Alicja Rodziewicz – 50m stylem grzbietowym, Inez Sarna – 50m stylem grzbietowym, Bartosz Stefanowski – 100m stylem dowolnym, sztafeta 4x50m stylem dowolnym w składzie Sarna, Dudek, Świderska, Górska. Brązowe medale zdobyli: Bartosz Brodowski – 100m stylem motylkowym, Gracjan Kostański – 50m stylem klasycznym, Jan Michalak – 100m stylem zmiennym, Alicja Ulicka – 100m stylem zmiennym, Kornelia Walz – 100m stylem dowolnym, Oliwia Zakrzewska – 50m stylem motylkowym, Joanna Świderska – 50m stylem motylkowym. Najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 14-latków został nasz zawodnik – Bartłomiej Stefanowski. Gratulujemy i życzymy dalszych efektów pracy treningowej.