Mistrzostwa Polski Juniorów 15lat

W dniach 14-16 lipca 2017 roku na wspaniałej olimpijskiej pływalni w Lublinie zostały rozegrane mistrzostwa Polski 15-latków. Nasza pięcioosobowa drużyna w składzie: Zuzanna Orłowska, Zuzanna Nowakowska,  Hubert Skowronek, Maciej Zarzycki oraz Wojciech Styczyński dzielnie walczyła ze swoimi rówieśnikami, których w Lublinie było aż pięciuset. Podczas pierwszego dnia najlepiej zaprezentował się Wojciech Styczyński awansując do finału B w sprinterskiej konkurencji 50m stylem klasycznym zajmując ostatecznie w nim dziewiąte miejsce. Bardzo blisko finału znalazła się również Zuzanna Orłowska, której zabrakło 0:00,06 setnych sekundy aby móc wystąpić w ścisłej czołówce finału 100m stylem motylkowym. Podczas drugiego dnia zawodów nasz drugi specjalista od stylu klasycznego Maciej Zarzycki wywalczył awans do finału w konkurencji 200m stylem klasycznym. Maciek popołudniu poprawił swój czas co pozwoliło mu wywalczyć piąte miejsce w wyścigu finałowym. Niewiele do występu w finale zabrakło tym razem Hubertowi Skowronkowi, który ostatecznie zajął dwudzieste czwarte miejsce, a do finału zabrakło mu 0:00,20. Ostatni dzień Mistrzostw przyniósł nam kolejne emocje w bloku finałowym, tym razem za sprawą Zuzanny Orłowskiej która w sesji popołudniowej poprawiając wynik zajęła w finale B ósme miejsce. Gratulujemy wyników i życzymy udanych wakacji.