Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu

W dniach 02-03.06.2017 jak co roku reprezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego „Nawa Skierniewice” wystąpiła w Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Pływaniu rozgrywanych na obiektach Warszawianki, a bezpośrednią areną zmagań był basen o wymiarach olimpijskich. Wśród 640 startujących zawodników nasi zawodnicy wywalczyli jedenaście medali. Nadia Lipowska zwyciężyła zdobywając złoty medal w konkurencji 200m stylem motylkowym. Srebrne medale wypływali: Michał Grzeczka w konkurencji 100m stylem grzbietowym, nasza multimedalistka Paulina Dudek w konkurencjach stylu grzbietowego na dystansach 50 i 100m. Brązowe medale zdobyli: Natalia Górska w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Bartosz Karwat w konkurencji 100m stylem grzbietowym, Inez Sarna w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Oliwia Zakrzewska w konkurencji 100m stylem motylkowym oraz Bartosz Stefanowski w konkurencjach 200m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym. Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom uzyskanych wyników, a przede wszystkim rekordów życiowych.