Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 12-13lat

W dniu 31.05.2017 w Kutnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego dla zawodników urodzonych w 2004 i 2005 roku. Nasza skierniewicka drużyna przywiozła z stamtąd cztery medale oraz mnóstwo rekordów życiowych. Najlepiej zaprezentowała się Anna Bibik zajmując drugie miejsce w konkurencji 100 m stylem grzbietowym oraz trzecie miejsce na tym samym dystansie ale w konkurencji stylu dowolnego. Trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył w konkurencji 100m stylem grzbietowym Jakub Lesiński. Wynikami w czołówce mogą się też pochwalić Natalia i Julia Górska, które zajęły odpowiednio czwarte i piąte miejsce w konkurencji 100m stylem grzbietowym również czwarte miejsce zajął Gracjan Kostański w konkurencji 100m stylem klasycznym. Największą niespodzianka był dla nas występ naszej żeńskiej sztafety 4×100 m stylem dowolnym, dziewczęta w składzie Górska, Świderska, Bibik i Bird wywalczyły trzecie miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.