Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13lat

W dniu 30.03.2017 roku odbyła  się I runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików w pływaniu, w których to zawodnicy rywalizowali o jak najwyższe miejsca w klasyfikacji ogólnopolskiej.  Nasz dziesięcioosobowa grupa składająca się z pływaków urodzonych w 2004 oraz 2005 roku godnie reprezentowała nasze miasto.  Najlepszym wynikiem popisała się Anna Bibik zajmując dwa trzecie miejsca w konkurencjach stylu grzbietowego (100m i 200m) oraz piąte w konkurencji 100 m stylem dowolnym.  Tuż za Anią na mecie zameldowała się Natalia Górska zajmując czwarte miejsce w konkurencji 200m stylem grzbietowym oraz piąte na dystansie o połowę krótszym.  W rywalizacji chłopców najwyższe lokaty wywalczyli Jakub Lesiński zajmując czwarte miejsce w konkurencji 100m stylem grzbietowym oraz piąte w konkurencji 100m stylem motylkowym. Drugi z zawodników Gracjan Kostański nasz specjalista od stylu klasycznego zajął szóste miejsce w konkurencji 200m stylem klasycznym.  Największe emocje czekały nas w rywalizacji zespołów sztafetowych, nasza drużyna w składzie : Anna Bibik,  Natalia Górska,  Gracjan Kostański oraz Jakub Lesiński zameldowała się dwukrotnie na mecie na trzecim miejscu.  Skład drużyny uzupełniali: Wiktor Wieprzkowicz,  Julia Górska,  Joanna Świderska,  Roma Łukasiewicz, Natalia Grzeczka. osiągając rekordy życiowe i pokazując ze treningi i ciężka praca na nich przynoszą oczekiwane efekty.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi