Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Klas III – finał

W dniu 20.03.2017 w Skierniewicach odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Klas III w Pływaniu – runda finałowa. Astronomiczny pierwszy dzień wiosny okazał się bardzo słoneczny dla trzynastoosobowej reprezentacji Uczniowskiego Klubu Sportowego „NAWA Skierniewice”. Drużynowo, na szesnaście startujących ekip w zawodach, sklasyfikowani zostaliśmy na bardzo wysokim czwartym miejscu. Tytuł mistrzyni województwa łódzkiego w konkurencji 50m stylem grzbietowym obroniła Inez Sarna z czasem 0:41,46 w tej samej konkurencji drugie miejsce i medal srebrny wywalczyła inna Skierniewiczanka – Oliwia Zakrzewska, uzyskując czas 0:44,56. Brązowy medal w konkurencji 50m stylem grzbietowym zajął Juliusz Stoliński z wynikiem 0:42,71. W swoim drugim starcie tuż za podium na czwartym miejscu uplasowała się Inez Sarna w konkurencji 50m stylem dowolnym (0:37,81), również czwarte miejsce wywalczyła sztafeta chłopców (Kubisiak, Brodowski, Stoliński, Płotkowiak) płynąca w konkurencji 4x50m stylem dowolnym (2:44,32). Skład reprezentacji UKS Nawa Skierniewice: Michał Brodowski, Pola Drążkiewicz, Oliwier Jabłoński, Piotr Kępczyński, Tomasz Kubisiak, Mieszko Płotkowiak, Inez Sarna, Karolina Stempniak, Juliusz Stoliński, Mateusz Węgrzynowicz, Michał Wójt, Oliwia Zakrzewska, Grzegorz Zarzycki. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.