Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Dzieci – II runda

W minioną środę 08.02.2017 na pływalni UKS 149 w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Dzieci w Pływaniu – II runda. Dziewięcioosobowa drużyna pływaków UKS Nawa Skierniewice urodzonych w roku 2006 bardzo dzielnie walczyła o medale. Spośród wszystkich zawodników zdecydowanie najlepiej spisała się Paulina Dudek, która w konkurencji 50 m stylem grzbietowym wywalczyła srebrny medal !!! (0:37.70). Ponadto Paulina była piąta w konkurencji 200 stylem zmiennym. Tylko cztery setne sekundy zabrakło Nadii Lipowskiej do medalu w konkurencji 100 m stylem dowolnym. Nadia z bardzo dobrym czasem 1:19.46 zajęła czwarte miejsce. W pierwszej dziesiątce zawodów uplasował się także Jakub Sadowniczyk – dziewiąte miejsce w konkurencji 200 m stylem klasycznym oraz dziesiąte miejsce 200 m stylem zmiennym. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów.