Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Mistrzostwa Ligi Dzieci Województwa Łódzkiego

15682664_1300648413329858_1081873480_nW dniu 20.12.2016 na pływalni Aquapark Kutno odbyła się pierwsza runda wojewódzkiej Ligi Dzieci, podczas której bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja naszego klubu. W wyniku chorób kilku naszych zawodników musiało niestety pozostać w domu. Z sześcioosobowej drużyny medale wywalczyły Nadia Lipowska i Paulina Dudek. Nadia Lipowska srebrny w konkurencji 50m stylem motylkowym (0:39,30), Paulina Dudek również srebrny w konkurencji 100m stylem grzbietowym (1:24,53). Warto powiedzieć, że Łódzki Okręgowy Związek Pływacki podczas zawodów ufundował medale dla zawodników 1-3, oraz dyplomy i nagrody rzeczowe dla zawodników 1-8 w każdej konkurencji indywidualnej. Nadia i Paulina zajęły jeszcze dwa czwarte miejsca – Nadia w konkurencji 200m stylem dowolnym, Paulina w konkurencji 100m stylem zmiennym. Dyplomy oraz nagrody wywalczyli także Julia Furmańska, oraz Jakub Sadowniczyk zajmując 8 miejsca w konkurencji 50m stylem klasycznym. Gratulując występów w Kutnie warto zaznaczyć, że nasi reprezentanci we wszystkich swoich startach poprawiali swoje rekordy życiowe.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi