Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu

logo_NAWANasi 13-latkowie nie zwalniają tempa i startując w dniach 03-04.12.2016 w Otwartych Mistrzostwach Warszawy pokazali swoją bardzo dobrą dyspozycję sportową. Zawody, które odbyły się na pływalni 50-cio metrowej Warszawianka – Wodny Park zgromadziły blisko pół tysiąca (494) zawodników z 52 klubów z całej Polski. Wszystkie starty naszych zawodników kończyły się nowymi rekordami życiowymi i niejednokrotnie zdobyczami medalowymi, po trzy krążki wywalczyli Bartosz Stefanowski (dwa srebrne w konkurencjach 50 i 100m stylem motylkowym i jeden brązowy w konkurencji 200m stylem motylkowym) i Bartłomiej Kaczor (jeden srebrny w konkurencji 50m stylem grzbietowym i dwa brązowe w konkurencjach 100m stylem grzbietowym i 50m stylem motylkowym). Wysokie lokaty zajmował również trzeci z naszych reprezentantów Kacper Krakowiak, Kacper był dwukrotnie piąty w konkurencjach 200m stylem grzbietowym i 50m stylem klasycznym. Gratulujemy wspaniałych występów naszym zawodnikom!

 

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi