Ogólnopolskie Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Mława

mlawaPo raz kolejny nasi czterej muszkieterowie (Bartosz Stefanowski, Kacper Krakowiak, Bartłomiej Kaczor i Jan Michalak) zaprezentowali swoje możliwości pływackie startując w dniach 12-13.11.2016 w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Mława. Nasi reprezentanci wywalczyli w sumie jedenaście medali – trzy złote, pięć srebrnych i trzy brązowe. Trzy złote i jeden brązowy medal wywalczył Bartosz Stefanowski, Bartek zwyciężył w konkurencjach 200m stylem dowolnym, 100m i 50m stylem motylkowym oraz zajął trzecie miejsce w konkurencji 50m stylem dowolnym. Jan Michalak trzykrotnie zajmował drugie lokaty w konkurencjach 50 i 100m stylem klasycznym i 100m stylem zmiennym. Bartek Kaczor w konkurencjach 100m stylem grzbietowym i 100m stylem motylkowym zajmował drugie lokaty oraz w konkurencjach 50m i 200m stylem grzbietowym zajmował trzecie miejsca. Warto przypomnieć, że starty w zawodach w Mławie odbywały się w ramach konsultacji Kadry Wojewódzkiej Młodzika, gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!