Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Grand Prix – Puchar Polski Łódź

14907064_829512440485728_4146949727029105811_nW dniach 05-06.11.2016 w Łodzi odbyły się kolejne zawody z cyklu Grand Prix – Puchar Polski w pływaniu. W dwudniowych zmaganiach najlepszych pływaków w kraju bardzo dobrze wypadli zawodnicy naszego klubu. Liczna reprezentacja naszych zawodników, zbudowana w głównej mierze z juniorów dzielnie walcząc pokusiła się o zdobycze medalowe. Wspaniały występ ma za sobą Alicja Ulicka, która triumfowała w konkurencjach stylu grzbietowego, kolejno zwyciężając na dystansach 50, 100 i 200m. Zwycięstwo ma za sobą również Maciej Zarzycki, który był pierwszy w konkurencji 50m stylem klasycznym, Maciek również dwukrotnie zajmował drugie lokaty w konkurencjach 100 i 200m stylem klasycznym. Drugie miejsce w konkurencji 50m stylem klasycznym wywalczył również Wojciech Styczyński. Trzecimi miejscami mogą poszczycić się: Julia Soliwoda w konkurencji 100m stylem grzbietowy, Kornelia Walz w konkurencji 50m stylem motylkowym, Igor Smolczewski w konkurencji 50m stylem klasycznym. Zawody w Łodzi, dla naszych reprezentantów stanowiły tylko przystanek kontrolny w drodze do zimowych mistrzostw Polski juniorów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi