Mistrzostwa Województwa Klas III

14801045_1235851293142904_1623930823_nW dniu 21.10.2016 w Rawie Mazowieckiej odbyły Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Klas III w Pływaniu. Siedemnastoosobowa reprezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego „NAWA Skierniewice” wywalczyła 6 medali !!!

Juliusz Stoliński – 50m stylem dowolnym  0:39.27

Miejsca tuż za podium wywalczyli : Oliwia Zakrzewska zajęła czwarta miejsce w konkurencji 50m stylem grzbietowym 0:47.53, Tomasz Kubisiak czwarty  w konkurencji 50m stylem dowolnym 0:41.01. Z dyplomem do Skierniewic wróciła także Hanna Rudnicka która zajęła szóste miejsce w konkurencji 25 stylem klasycznym 0:26.27 Bardzo dobre rezultaty osiągnięte przez zawodników ze Skierniewic w startach indywidualnych przełożyły się na sukces zespołowy – UKS NAWA Skierniewice został sklasyfikowany na drugim miejscu w rywalizacji drużynowej. Skład reprezentacji UKS Nawa Skierniewice: Michał Brodowski, Pola Drążkiewicz, Amelia Hładuńska, Oliwier Jabłoński, Piotr Kępczyński, Tomasz Kubisiak,  Alicja Moskwa, Patrycja Moskwa, Mieszko Płotkowiak, Hanna Rudnicka, Inez Sarna, Karolina Stempniak, Juliusz Stoliński, Mateusz Węgrzynowicz, Michał Wójt, Oliwia Zakrzewska, Grzegorz Zarzycki. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.