XXII Maraton Pływackim im. Pawła Pioruna

IMG_4711W dniu 23.07.2016 w Rawie Mazowieckiej odbył się XXII Maraton Pływacki im. Pawła Pioruna o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Wśród ponad siedemdziesięciu zawodników, oczywiście nie zabrakło reprezentantów UKS NAWA Skierniewice, którzy z powodzeniem ponywali dystanse na zalewie Tatar. W klasyfikacji 13-16lat (1000m), w kategorii chłopców całe podium należało do naszych reprezentantów – pierwsze miejsce zajął Mateusz Chmielowiec, drugi był Dawid Stefanowski, trzeci Jakub Nowakowski. Podobnie było również w kategorii open mężczyzn (3000m) gdzie zwyciężył Szymon Dębski, przed Krzysztofem Karwatem i Marcinem Łowickim. W open – klasyfikacji kobiet zwyciężyła również nasza zawodniczka Katarzyna Sarna przed Pamelą Broniarek. Wszystkim startującym zawodnikom naszego klubu serdecznie gratulujemy!