Otwarte Mistrzostwa Puław

DCIM102GOPRO

W dniu 02.07.2016 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław w Pływaniu w zawodach wzięła udział dwudziestodziewięcioosobowa reprezentacja skierniewickich pływaków UKS NAWA. Trzon naszej reprezentacji stanowili zawodnicy aktualnie przebywający w Puławach na obozie przygotowawczym do letnich mistrzostw Polski juniorów. Piękna pogoda, która towarzyszyła zmaganiom na 50-cio metrowej otwartej pływalni spowodowała, że zawody przebiegały we wspaniałej atmosferze. Nasi zawodnicy dzięki wywalczeniu szesnastu medali (6 złotych, 4 srebrne i 6 brązowych) zajęli w klasyfikacji medalowej drugie miejsce wśród czterdziestu siedmiu drużyn. Klasyfikację indywidualną zwyciężył Kacper Perzankowski na drugim miejscu uplasował się następny z naszych reprezentantów Krzysztof Karwat, trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zawodników 9-cio letnich zajęła również zawodniczka naszego klubu Inez Sarna.  Złote medale dla Skierniewic wywalczyli: Krzysztof Karwat w konkurencjach 50m stylem grzbietowym i 200m stylem grzbietowym, Jakub Lesiński w konkurencji 50m stylem motylkowym, Kacper Perzankowski w konkurencji 50m stylem motylkowym, Inez Sarna w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Katarzyna Sarna w konkurencji 200m stylem motylkowym. Srebrne medale zdobyli: Anna Bibik w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Bartosz Brodowski w konkurencji 200m stylem zmiennym, Szymon Dębski w konkurencji 50m stylem motylkowym, Kasia Sarna w konkurencji 50m stylem motylkowym. Brązowe medale przypadły łupem: Łukasza Chmielowca w konkurencji 50m stylem motylkowym, Kacprowi Krakowiakowi w konkurencji 200m stylem grzbietowym,  Zuzannie Orłowskiej w konkurencji 50m stylem motylkowym, Igorowi Smolczewskiemu, Kornelii Walz w konkurencji 50m stylem klasycznym i w 200m stylem zmiennym. Gratulujemy bardzo dobrych rezultatów oraz życzymy powodzenia w zbliżających się Mistrzostwach Polski Juniorów.