Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej

13254590_1119740721420629_864420937503946253_n28.05.2016 odbyły się Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Nasi Skierniewiccy pływacy nie pozostawili drużynom przeciwnym żadnych złudzeń i zdecydowanie zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej zdobywając 865 pkt, wyprzedzając Węgierski Nyirbator o 356 pkt i Rawski WOPR o 437 pkt. Przepiękny, ogromny puchar nie raz będzie cieszył oko w klubowej gablocie. Spośród 36 zawodników naszego klubu zdecydowanie najlepiej wypadł Bartosz Brodowski , który wygrał 5 konkurencji indywidualnych. Bardzo dużo emocji, dostarczyły wyścigi Australijskie. W kategorii chłopców pewnie zwyciężył wcześniej wspomniany Bartosz Brodowski, natomiast w kategorii dziewcząt równych sobie nie miała Zuzanna Orłowska. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom medali, oraz nowych rekordów życiowych.