Mistrzostwa Województwa Młodzików

13184720_1077548945642070_820672599_oBardzo dobre rezultaty zanotowali nasi reprezentanci podczas rozgrywanych w dniu 12.05.2016 w Łodzi Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików. Na najwyższym stopniu podium za start w konkurencji 200m stylem klasycznym stanął Janek Michalak, również z medalem tylko srebrnym zakończył swój start Bartek Stefanowski w konkurencji 100m stylem dowolnym. W drugim swoim starcie w konkurencji 100m stylem motylkowym, Bartek uplasował się na miejscu zaraz za podium kończąc rywalizację na czwartej pozycji również w konkurencji 100m stylem motylkowym wysoką siódmą lokatę zajął Bartek Kaczor. Piąte miejsce zajęła w konkurencji 4x50m stylem dowolnym nasza sztafeta męska płynąca w składzie: Michalak, Stefanowski, Pietrzyk, Kaczor. Dla naszych młodzików był to ostatni sprawdzian w tym sezonie na poziomie województwa teraz czas na rywalizację ogólnopolską.