Mistrzostwa Województwa Klas II – finał

IMG_4559W dniu 13.05.2016 w Kleszczowie odbył się finał rywalizacji drugoklasistów w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego. Do finału z naszego klubu zakwalifikowała się czternastka zawodników, która dzięki bardzo dobrym występom, zajęła w klasyfikacji drużynowej trzecie miejsce. Indywidualnie mistrzynią województwa została Inez Sarna, która zwyciężyła w konkurencji 50m stylem grzbietowym, drugie miejsce w tej konkurencji i tytuł wicemistrzyni województwa przypadł łupem drugiej naszej reprezentantce Ali Rodziewicz. Brązowy medal w konkurencji 25m stylem motylkowym wywalczyła Oliwia Zakrzewska. Wysokie lokaty indywidualnie zajmowali również: Juliusz Stoliński – piąty w konkurencji 50m stylem dowolnym i ósmy w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Inez Sarna – piąta w konkurencji 25m stylem motylkowym, Pola Drążkiewicz również piąta w konkurencji 25m stylem klasycznym oraz Ala Rodziewicz – ósma w konkurencji 50m stylem dowolnym. Na trzecim miejscu podium stanęła nasza sztafeta dziewcząt, która w konkurencji 4x50m stylem dowolnym zajęła trzecie miejsce. Dziewczęta płynęły w składzie: Zakrzewska, Rudnicka, Rodziewicz i Sarna. Gratulujemy wspaniały występów w finale mistrzostw województwa wszystkim naszym drugoklasistom.