Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Grand Prix Puchar Polski – Lublin `16

foto.phpDwójka naszych reprezentantów wystartowała w pierwszej odsłonie cyklu Grand Prix – Puchar Polski na pływalni 50-cio metrowej w 2016 roku. Zawody odbyły się w dniach 19-20.03.2016 na nowopowstałej pływalni Aqua w Lublinie. Pierwszy występ okazał się bardzo udany dla naszych zawodników, którzy w swoich koronnych konkurencjach zajęli wysokie lokaty. Kasia Sarna w konkurencji 200m stylem motylkowym była siódma zaś Krzysztof Karwat w konkurencji 200m stylem grzbietowym był jedenasty. Gratulujemy i czekamy na dalsze dobre wieści związane z występami naszych zawodników.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi