Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Wojewódzka Liga Młodzików

12295067_980239532039679_807191185_oW dniu 26.11.2015 reprezentacja naszego klubu złożona z zawodników z roczników 2002 i 2003 wzięła udział w trzeciej już edycji Wojewódzkiej Ligi Młodzików. W zawodach wspaniale zaprezentowali się nasi żabkarze: Maciej Zarzycki zwyciężył w konkurencji 200m stylem klasycznym, zaś jego klubowy kolega Wojciech Styczyński, również w tej konkurencji zajął trzecie miejsce. Bezkonkurencyjna okazała się nasza sztafeta męska, która płynąc w składzie: Hubert Skowronek, Bartek Kaczor, Wojciech Styczyński i Bartek Stefanowski, zwyciężyła w konkurencji 4x50m stylem dowolnym. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy startów i poprawionych rekordów życiowych.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi