Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości 11-12lat

12200624_971290776267888_1788685133_nReprezentanci naszego klubu wzięli udział w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wszechstronności i Wytrzymałości 11-12latków. Zawody odbyły się w dniach 06-07.11.2015, a każdy z zawodników UKS NAWA Skierniewice przebrnął przez obowiązkowe konkurencje z wynikiem pozytywnym – tyle ile startów tyle rekordów życiowych. Największą poprawę zanotował Michał Pietrzyk w konkurencji 400m stylem dowolnym co przełożyło się na wysoką szóstą lokatę w rywalizacji. Drugie miejsce w konkurencji 200m stylem zmiennym wywalczył Janek Michalak również w tej konkurencji Bartek Kaczor uzyskał wynik który pozwolił mu na zajęcie czwartego miejsca. Wysoką piątą lokatę w konkurencji 800m stylem dowolnym zajął Bartek Stefanowski. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy bardzo dobrych wyników sprawdzianu.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi