Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

DSC_0243Startami w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży skierniewiccy pływacy zakończyli letni sezon. W Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 15-17.07.2015 o miano najlepszych w Polsce rywalizowali zawodnicy 17-18letni w ramach XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. UKS NAWA Skierniewice reprezentowali: Patrycja Białkowska, Ernest Meszka i Katarzyna Sarna. Najwyższą lokatę spośród naszych zawodników wywalczyła Katarzyna Sarna, która była dwunasta w konkurencji 200m stylem motylkowym, Kasia była również siódma w finale B w konkurencji 50m stylem grzbietowym i dziesiąta w konkurencji 100m stylem motylkowym. Trzykrotnie do wyścigów finałowych awansował Ernest Meszka, który w stylu grzbietowym kończył rywalizacją na trzeciej pozycji w finale B na dystansie 50m na pozycji czwartej w finale B na dystansie 200m i na pozycji siódmej również w finale B na dystansie 100m. Trzecia z naszych reprezentantów Patrycja Białkowska awansowała do finału B w konkurencji 100m stylem grzbietowym w którym to zakończyła rywalizację na dziesiątej lokacie. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy udanych występów w sezonie letnim i życzymy udanych wakacji.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi