Otwarte Mistrzostwa Puław

IMG_2706W dniu 27.06.2015 nasi reprezentanci przygotowujący się aktualnie do startów w Mistrzostwach Polski Juniorów wystartowali w Otwartych Mistrzostwach Puław w Pływaniu. Przebywający na zgrupowaniu zawodnicy mimo okresu ciężkich treningów, dzielnie poradzili sobie w rywalizacji. Ernest Meszka zwyciężył w konkurencji 50m stylem grzbietowym i był drugi na dystansie 200m w tej samej konkurencji, srebrny medal wywalczyła Julia Soliwoda płynąc w konkurencji 50m stylem grzbietowym, dwa brązowe medale przypadły łupem Szymona Dębskiego, który był trzeci w konkurencjach 50m i 200m stylem motylkowym, po jednym brązowym medalu zdobyli Katarzyna Sarna w konkurencji 200m stylem motylkowym, Igor Smolczewski w konkurencji 50m stylem klasycznym, Dawid Stefanowski w konkurencji 50m stylem grzbietowym. Gratulujemy udanych sprawdzianów i życzymy powodzenia na zbliżających się Mistrzostwach Polski.