Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11lat

20150523_133659Za nami maraton pływacki w wykonaniu 10-cio i 11-sto latków, którzy rywalizowali w dniu 23.05.2015 w Piotrkowie Trybunalskim w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Dzieci 10-11lat. Skierniewicka drużyna zawodników z UKS NAWA Skierniewice w liczbie dwudziestu jeden zawodników rywalizowała w dwunastu konkurencjach, najlepsze rezultaty spośród naszych reprezentantów wypływał Jakub Lesińki, który został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 10-latów. Kuba zwyciężył w konkurencjach 50m stylem dowolnym i 50m stylem grzbietowym oraz był drugi w konkurencji 100m stylem zmiennym. Bardzo dobre rezultaty osiągnęła również Ania Bibik, która w konkurencji 50m stylem grzbietowym zajęła trzecie miejsce, Ania była również szósta w konkurencji 50m stylem dowolnym i siódma w konkurencji 100m stylem zmiennym. Miejsca w pierwszej dziesiątce zajmowali również Michał Pietrzyk, który był szósty w konkurencji 200m stylem dowolnym i ósmy w konkurencji 100m stylem dowolnym oraz Adam Rojek, który był czwarty w konkurencji 50m stylem grzbietowym. Nasze zespoły sztafetowe zajmowały kolejno miejsca: dziewczęta płynące w składzie: Matyjek, Górska, Lipińska, Jędrzejczak w konkurencji 4x50m stylem dowolnym były ósme, a w konkurencji 4x50m stylem zmiennym były siódme, zaś chłopcy płynąc w składzie Pietrzyk, Karwat, Wieprzkowicz, Korzeniewiski w konkurencji 4x50m stylem zmiennym byli siódmi zaś w konkurencji 4x50m stylem dowolnym zajęli szóste miejsce. W klasyfikacji drużynowej UKS NAWA Skierniewice w kategorii 10-latków uplasował się na drugiej pozycji. Gratulujemy występów 10 i 11 latkom w najważniejszej imprezie sezonu.