Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

II runda Mistrzostw Ligi Dzieci

DSC_0074W dniu 10.04.2015 na skierniewickiej pływalni odbyła się druga runda wojewódzkiej ligi dzieci, w której rywalizowali młodzi pływacy na co-dzień uczęszczają do klas IV szkół podstawowych. Organizatorami zawodów byli Łódzki Okręgowy Związek Pływacki i Uczniowski Klub Sportowy „NAWA Skierniewice”. Do rywalizacji w jedenastu konkurencjach przystąpiło 146 zawodników z 14 klubów, wśród nich trzynastoosobowa reprezentacja naszego klubu. Najwyższe lokatę z pośród startujących w zawodach skierniewiczan wywalczyli: Michał Pietrzyk w konkurencji 200m stylem dowolnym zajmując czwarte miejsce, Katarzyna Matyjek w konkurencji 100m stylem zmiennym zajmując miejsce piąte oraz Wiktor Wieprzkowicz w konkurencji 50m stylem grzbietowym również zajmując piąte miejsce. Zawody mimo, że nie przyniosły dla naszych zawodników zdobyczy medalowych można zaliczyć do udanych zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym – każdy reprezentant skierniewickiego klubu w każdym swoim starcie ustanawiał nowy rekord życiowy, a w sumie na koncie naszego klubu pojawiło się ich dziewiętnaście. Gratulujemy występów naszym czwartoklasistom i życzymy dalszych postępów.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi