Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików

MDMMPrzez dwa dni (27-28.03.2015) w Aleksandrowie Łódzkim reprezentanci UKS NAWA Skierniewice z roczników 2002 i 2003 rywalizowali z rówieśnikami z województwa łódzkiego w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików. Jedenastoosobowa drużyna naszego klubu powróciła do Skierniewic z dorobkiem szesnastu medali. Na najwyższym stopniu podium stawali: dwukrotnie Bartosz Stefanowski, który zwyciężył w konkurencji 100m stylem dowolnym oraz w konkurencji 100m stylem motylkowym, Maciej Zarzycki zwyciężając w konkurencji 200m stylem motylkowym oraz Wojciech Styczyński za zwycięstwo w konkurencji 100m stylem klasycznym. Nasi złoci medaliści startując w innych konkurencjach również sięgali po medale i tak Maciej Zarzycki wywalczył brązowy medal w konkurencji 100m stylem klasycznym, Wojciech Styczyński w konkurencji 200m stylem klasycznym zdobył srebrny medal i dołożył do swojej kolekcji brązowy medal w konkurencji 100m stylem dowolnym zaś Bartek Stefanowski w konkurencji 400m stylem dowolnym wywalczył medal brązowy. Mulitimedalistą został Jan Michalak, który na cztery swoje starty wywalczył cztery brązowe medale, Janek startował w konkurencjach 100 i 200m stylem grzbietowym oraz 100 i 200m stylem klasycznym. Po jednym medalu do klubowej kolekcji dołożyli: Bartek Kaczor srebrny wywalczony w konkurencji 100m stylem motylkowym oraz Hubert Skowronek brązowy wywalczonym w konkurencji 200m stylem grzbietowym. Dwukrotnie drugie miejsca zajmowały nasze sztafety zarówno 12latkowie jak i 13latkowie dopływały na drugim miejscu w konkurencjach 4x50m stylem zmiennym. Gratulujemy bardzo dobrych wyników, worka medali oraz przede wszystkim rekordów życiowych, których w 85% startów ustanowili nasi zawodnicy.