Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Mistrzostwa Wojeództwa Klas II

logo_NAWAW dniu 13.03.2015 w Konstantynowie Łódzkim odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego klas II w pływaniu. Jedenastu zawodników z naszego klubu miało po raz pierwszy okazję skonfrontowania swoich umiejętności pływackich w rywalizacji na poziomie wojewódzkim. Podczas zawodów konfrontacja przebiegała w trzech konkurencjach na dystansach 25m w stylach: dowolnym, grzbietowym i motylkowym. W pierwszej dziesiątce rywalizacji z naszego klubu znaleźli się Nadia Lipowska – siódma w konkurencji 25m stylem motylkowym oraz Karol Wyszkowski – ósmy w konkurencji 25m stylem grzbietowym. Wszystkim naszym młodym reprezentantom gratulujemy pierwszych startów oraz życzymy sukcesów w następnych.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi