Mistrzostwa Województwa Łódzkiego klas III w pływaniu

10533362_946836338668143_1344597245_nPiątek 13.03.2015 okazał się bardzo szczęśliwy dla kibiców UKS NAWA Skierniewice, za sprawą reprezentantów startujących w ten dzień w Łasku w Mistrzostwach Województwa Klas III w pływaniu. W ogólnej klasyfikacji nasz klub zajął wysokie trzecie miejsce na szesnaście drużyn, które wystawiły reprezentacje podczas mistrzostw. Indywidualnie tytuł mistrza województwa wywalczył nasz reprezentant Jakub Lesiński, zwyciężając w konkurencji 25m stylem motylkowym, wicemistrzynią województwa została również nasza zawodniczka Anna Bibik zajmując drugie miejsce w konkurencji 50m stylem dowolnym, Ania w drugim swoim starcie w konkurencji 50m stylem grzbietowym wywalczyła brązowy medal. Wysokie lokaty zajmowali również inni nasi reprezentanci i tak w konkurencji 50m stylem klasycznym piąty był Jakub Lesiński w konkurencji 25m stylem motylkowym szósta była Joanna Świderska w konkurencji 50m stylem grzbietowym piąty był Adam Rojek zaś w kategorii dziewcząt w tej samej konkurencji co Adam szósta była Julia Górska. Nasze zespoły sztafetowe startując w konkurencji 4x50m stylem dowolnym zajmowały miejsca zaraz za podium, chłopcy płynąc w składzie: Jakub Lesiński, Adam Rojek, Filip Balkiewicz i Kamil Goździk wywalczyli czwarte miejsce zaś dziewczęta płynąc w składzie: Natalia Górska, Joanna Świderska, Maja Wojenka i Anna Bibik zajęły miejsce piąte. Gratulujemy młodym reprezentantom naszego klubu występów w Łasku i życzymy dalszych sukcesów.