Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Mistrzostwa Polski Juniorów 14-lat

DSC_0258W dniach 06-08.03.2015 w Olsztyńskiej pływalni Aquasfera juniorzy młodsi rywalizowali w Mistrzostwach Polski 14-latków wśród 639 zawodników z całej Polski, dzielnie reprezentowała nas siedmioosobowa reprezentacja skierniewickich pływaków. (Daniel Libera, Aleksander Nowak, Maciej Perzankowski, Igor Smolczewski, Julia Soliwoda Julia, Dawid Stefanowski i Aleks Tarnowski). Pomimo, że dla naszych zawodników był to pierwszy start w Mistrzostwach Polski, pierwsza lekcja ogólnopolskiego pływania na poziomie mistrzowskim, już zaznaczyli swój udział kwalifikując się do wyścigów finałowych. W finałach pływali: Julia Soliwoda w konkurencji 200m stylem grzbietowym zajmując 4 miejsce w finale B oraz w konkurencji 100m stylem grzbietowym zajmując 8 miejsce w finale B, Aleksander Nowak w konkurencji 400m stylem zmiennym 7 miejsce w finale B, Aleks Tarnowski w konkurenci 50m stylem motylkowym 7 miejsce w finale B oraz Igor Smolczewski również siódmy w konkurencji 100m stylem klasycznym. Nasi reprezentanci startowali z 100% skutecznością na 39 startów naszych zawodników ustanowionych zostało 39 nowych rekordów życiowych. Gratulujemy bardzo dobrych występów naszym juniorom 14-letnim i życzymy powodzenia w zbliżającym się letniej części sezonu pływackiego.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi