Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Liga Młodzików – III runda

10833937_888952177789893_1274372894_n W dniu 02.12.2014 w Konstantynowie Łódzkim nasza czternastoosobowa reprezentacja rywalizowała w zawodach z cyklu wojewódzkiej Ligii Młodzików. Nasi 12 i 13-latkowie zanotowali bardzo dobre występy a w szczególności Igor Smolczewski, który wywalczył złoty medal w konkurencji 200m stylem klasycznym, Julia Soliwoda, która była druga w konkurencji 200m stylem grzbietowym no i oczywiście nasza sztafeta chłopców w składzie: Hubert Skowronek, Dawid Stefanowski, Wojciech Styczyński i Igor Smolczewski zajęła trzecie miejsce w konkurencji 4x50m stylem dowolnym. Jakość występów potwierdzają rekordy życiowe odnotowane przez naszych zawodników, podczas dzisiejszych zawodów padło ich aż dwadzieścia. W podsumowaniu całego cyklu zawodów nasz klub zajął wysokie IV miejsce. GRATULUJEMY!!!

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi