Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Mistrzostwa Województwa Klas III

klasy_III W dniu 22.10.2014 w Łodzi, bardzo liczna bo aż osiemnastoosobowa reprezentacja naszego klubu wystartowała w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Pływaniu Klas III. Dla większości zawodników start w tychże zawodach był pierwszym w konfrontacji z rówieśnikami z klubów województwa. Ogromny stres związany ze startami, który towarzyszył naszym zawodnikom nie zakłócił ich koncentracji w każdej konkurencji zawodnicy ze Skierniewic prezentowali się wspaniale. Mistrzem województwa w konkurencji 25m stylem motylkowym został Jakub Lesiński, który w drugim swoim starcie na dystansie 50m stylem dowolnym wywalczył tytuł wicemistrza.  Anna Bibik tytuł wicemistrzyni województwa wypływała w konkurencji 50m stylem grzbietowym, brązowy medal w tej samej konkurencji w kategorii chłopców wywalczył Adam Rojek. Podczas zawodów w Łodzi  nasz klub reprezentowali również: Filip Antosi, Filip Balkiewicz, Dawid Czapnik, Łukasz Dębski, Kamil Goździk, Natalia Górska, Wojciech Kopacki, Gracjan Kostański, Bartek Przyżycki, Mikołaj Stempniak, Mateusz Tomaszewski, Nadia Wodnicka, Maja Wojenka, Joanna Świderska, Roma Łukasiewicz. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy pierwszych wielce udanych startów i życzymy powodzenia w następnych

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi