Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

BCT MARATON & TRIATHLON RAWA

koloWakacyjny wypoczynek w pełni, ale nie dla naszych zawodników. W miniony weekend (2-3.08.2014) startując w Maratonie Pływackim BCT Gdynia na dystansie 2950m Marcin Łowicki zajął trzecie miejsce, zaś w Rawie Mazowieckiej w zawodach triathlonowych Julian Dudek startując na dystansie 1/10 Ironmen zajął miejsce ósme.

Marcin Łowicki„Zawody w Gdyni przyniosły mi wiele emocji, nowych wrażeń oraz cennego doświadczenia. Zajęcie 3 miejsca w kategorii Open tuż za Filipem Zaborowskim i Jankiem Urbaniakiem czyli reprezentantami Polski na Mistrzostwa Europy w Berlinie dodało mi wiele motywacji do dalszej ciężkiej pracy, jestem pewien że jeśli zdrowie nie przeszkodzi w treningu to w przyszłym sezonie wystartuję w wyścigu głównym na dystansie 20km. A teraz mam 1,5tyg na krótkie wakacje i już w przyszłym tygodniu wylatuję do Pekinu aby tam zacząć przygotowania do nowego sezonu.”

Julian Dudek „następy mój start w zawodach triathlonowych to ponownie bardzo dobra zabawa, taki miałem cel, trochę rozerwać się w wakacje. Nie przygotowywałem się do tych zawodów, nie myślałem o tym że będę startował. Mimo to zadowolony jestem że startu, to była kolejna dobra, choć upalna lekcja triathlonu.”

Brak odpowiedzi