Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Otwarte Mistrzostwa Puław w Pływaniu

IMG_0136Grupa juniorów i młodzieżowców z naszego klubu aktualnie przygotowując się do startów w Mistrzostwach Polski przebywa na zgrupowaniu w Puławach. W dniu 28.06.2014 wszyscy z nich wystartowali w Mistrzostwach Puław w Pływaniu, start w zawodach miał za zadanie skontrolować aktualny poziom wytrenowania jak również pozwolić na konfrontację z innymi zawodnikami. Najlepszym zawodnikiem zawodów został nasz zawodnik Krzysztof Jankiewicz, który nieznacznie wyprzedził w ogólnej klasyfikacji swojego klubowego kolegę Kacpra Perzankowskiego. W sumie w zawodach nasza drużyna w poszczególnych konkurencjach wywalczyła jedenaście medali, złote medale wywalczyli – Krzysztof Jankiewicz w konkurencji 50m stylem grzbietowym oraz Kacper Perzankowski w konkurencji 200m stylem motylkowym, srebrne medale zdobyli – Krzysztof Jankiewicz w konkurencji 50m stylem dowolnym, Izabela Zyga w konkurencji 200m stylem klasycznym i Marcin Łowicki w konkurencji 200m st. dowolnym, brązowe medale przypadły łupem – Patrycji Białkowskiej w konkurencji 200m stylem dowolnym, Kacpra Cwaliny w konkurencji 50m stylem klasycznym, Krzysztofa Karwata w konkurencji 200m stylem zmiennym, Izabeli Zygi w konkurencji 200m stylem zmiennym oraz Kornelii Walz w konkurencji 50m stylem klasycznym. Gratulujemy udanych startów i życzymy powodzenie na Mistrzostwach Polski.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi