Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat

6Dwudniowe zmagania w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-lat, nasza reprezentacja w klasyfikacji zespołowej zakończyła na czwartym miejscu. Startując w Łodzi w dniach 12-13.06.2014 zawodnicy naszego klubu wywalczyli siedem medali – Maciej Zarzycki zwyciężył w konkurencji 200m stylem klasycznym oraz był drugi w konkurencji 100m stylem klasycznym, Wojciech Styczyński zwyciężył w konkurencji 100m stylem klasycznym oraz dwukrotnie zajmował drugie miejsca w konkurencjach 200m stylem klasycznym i 100m stylem dowolnym, Zuzanna Orłowska była druga w konkurencji 100m stylem motylkowym. Sztafeta naszego klubu w składzie Wojciech Styczyński, Hubert Skowronek, Maciej Zarzycki i Zuzanna Orłowska startując w konkurencji 4 x 50m stylem dowolnym zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy!!!

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi