Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Mistrzostwa Województwa Klas III

klasy_III

W dniu 13.05.2014 na pływalni w Konstantynowie Łódzkim odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu, które wyłoniły najlepszych zawodników na co dzień uczęszczających do trzecich klas szkół podstawowych. Ze Skierniewic na te zawody wyruszyła jedenastoosobowa reprezentacja naszego klubu, aby walczyć o tytuły najlepszych pływaków województwa. Nasi trzecioklasiści podczas zawodów w Konstantynowie osiągali bardzo dobre rezultaty, każdy z naszych reprezentantów w każdym starcie ustanawiał swój nowy rekord życiowy. Wyniki sportowe przełożyły się na uzyskane miejsca oraz zdobycze medalowe. Brązowy medal w konkurencji 50m stylem motylkowym wywalczyła Kasia Matyjek, również brązowy medal i również w konkurencji 50m stylem motylkowym w kategorii chłopców zdobył Jakub Lesiński. Spośród naszych zawodników w ścisłej czołówce województwa uzyskując miejsca w pierwszej szóstce znaleźli się: Jakub Lesiński – IV miejsce w konkurencji 100m stylem zmiennym, Kasia Matyjek – V miejsce również w konkurencji 100m stylem zmiennym oraz Michał Pietrzyk, który był piąty w konkurencji 100m stylem dowolnym. Nasze zespoły sztafetowe również plasowały się na wysokich pozycjach, dziewczęta w składzie: Zuzanna Magdziarz, Angelika Lipińska, Kasia Matyjek oraz Anna Bibik wywalczyły szóste miejsce zaś ich klubowi koledzy w składzie: Wiktor Wieprzkowicz, Kacper Karwat, Jakub Lesiński i Michał Pietrzyk zajęli czwarte miejsce.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi