Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

MAJÓWKA Z UKS NAWA SKIERNIEWICE

images-150x150

    Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „Nawa Skierniewice” kieruje serdeczne podziękowania za kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie integracyjnego pikniku rodzinnego „MAJÓWKA Z UKS NAWA” dla zawodników, rodziców i sympatyków naszego klubu. Szczególne podziękowania kierujemy do państwa:  Skowronek, Ławniczak, Jankiewicz, Styczyńskich, Golińskich, Stefanowskich, Andrzejowi Dębskiemu za stworzenie niepowtarzalnego klimatu oraz Zakładowi Masarskiemu Jakub Pałygiewicz.

Zachęcamy wszystkich Państwa do wspierania kolejnych inicjatyw naszego klubu.

Brak odpowiedzi