Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Mistrzostwa Województwa w Pływaniu Klas IV

IMG_8309 — kopia

   W dniu 29.04.2014 do Skierniewic zjechali najlepsi pływacy z województwa aby walczyć o medale w Mistrzostwach Województwa w Pływaniu Klas IV. Gospodarzem zawodów był nasz klub, który wspólnie z Łódzkiem Okręgowym Związkiem Pływackim był ich organizatorem. Nasi reprezentanci wspaniale się spisali, a na szczególne gratulacje zasługują nasi medaliści z dwójką mistrzów województwa na czele Bartkiem Stefanowskim i Janem Michalakiem. Bartek wywalczył złoty medal w konkurencji 50m stylem motylkowym, zaś Janek okazał się bezkonkurencyjny w konkurencji 100m stylem zmiennym. Tytuł wicemistrza województwa w konkurencji 50m stylem motylkowym przypadł łupem naszemu zawodnikowi Barkowi Kaczorowi, w konkurencjach indywidualnych jeszcze jeden medal dla Skierniewic tym razem brązy wywalczył w konkurencji 100m stylem grzbietowym Michalak. Nasza sztafeta mieszana, która płynęła w składzie: Bartek Stefanowski, Amelia Wyszkowska, Zuzanna Filpak i Jan Michalak zdobyła brązowy medal w konkurencji 4x50m stylem dowolnym, bardzo dobre lokaty uzyskali w swoich startach indywidualnych również: Kacper Krakowiak, dwukrotnie piąty w konkurencjach 100m stylem grzbietowym i 100m stylem zmiennym oraz również piąty w konkurencji 100m stylem dowolnym Bartek Stefanowski­. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy powodzenie w przyszłych startach.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi