Wojewódzka Liga Dzieci – II runda

10009890_765196626832116_8988461145378261028_n  W dniu 10.04.2014 w Łodzi rozegrana została druga runda wojewódzkiej ligi dzieci w pływaniu. Silna reprezentacja skierniewickich pływaków powróciła z zawodów z trzema medalami, bezkonkurencyjny w konkurencji 50m stylem grzbietowym był Jan Michalak, zawodnik UKS NAWA Skierniewice zwyciężył z bardzo dobrym rezultatem 0:37,49. Janek wywalczył również srebrny medal w konkurencji 100m stylem zmiennym, przegrywając złoty medal o zaledwie 0:00,12. Na drugim miejscu do mety dopłynął również Bartek Stefanowski w konkurencji 50m stylem dowolnym, Bartek wystartował również w konkurencji 200m stylem dowolnym, w której zajął czwarte miejsce. Bardzo dobre starty zanotowali również pozostali zawodnicy: Bartek Kaczor zajmując piąte miejsce w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Amelia Wyszkowska w konkurencji 50m stylem dowolnym zajmując szóste miejsce, Kacper Krakowiak w konkurencji 100m stylem zmiennym zajmując szóste miejsce oraz Zuzanna Filipiak, która w konkurencji 200m stylem dowolnym była siódma. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy udanych startów!