Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

OTYLIADA – zaproszenie!

otyliada_logo

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM NOCNYM MARATONIE PŁYWACKIM

OTYLIADA 2014

w nocy z 1/2 marca na pływalni w Rawie Mazowieckiej (21:00-9:00)

odbędzie się Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki „Otyliada 2014”

wszystkich chętnych do udziału prosimy o zgłaszanie się do trenerów

(termin zgłoszeń mija w dniu 24.02.2014)

Nagrody Otyliady: – dla najmłodszego Uczestnika, – dla najstarszego Uczestnika, – dla zawodnika, który przepłynie najdłuższy dystans w ciągu 12 godzin, – dla rodziny, która przepłynie najdłuższy dystans w ciągu 12 godzin, – dla osoby, która przepłynie najdłuższy dystans jednorazowo.

Wyciąg z regulaminu: – na 1 torze może pływać maksymalnie 6 osób, – zawodnicy będą przypisani do swoich torów, – ilość wejść i wyjść z wody dowolna, – wejść na basen można w momencie wolnych miejsc na torze, – czas pływania dowolny, – minimalny dystans zaliczany do ogólnego dystansu wynosi 50m, – można pływać z deską, zakaz pomocy osób trzecich podczas pływania, – wejście i wyjście z wody z jednej strony basenu.

W czasie trwania „Otyliady” będzie dostępna sala TV, kompleks SPA, pomieszczenie ze stołem do tenisa stołowego. Będzie dostępne na basenie: kawa, herbata, słodycze, ciepły posiłek.

UDZIAŁ – BEZPŁATNY!

Brak odpowiedzi