Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Młodzieżowe Grand Prix o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego

20131213_150027_resized

    Przysłowiowy worek medali przywieźli nasi reprezentanci z finałowych zawodów z cyklu Młodzieżowych Grand Prix o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego. W dniu 13.12.2013 na ożarowskiej pływalni osiemnastka naszych zawodników walczyła o puchary, medale, dyplomy i wspaniałe nagrody rzeczowe. Medale dla naszych barw wywalczyli: Bartek Brodowski – jeden złoty i dwa brązowe (1-0-2), Łukasz Chmielowiec (0-1-0), Mateusz Chmielowiec (0-1-0), Zuzanna Filipiak (0-0-2), Bartek Kaczor (1-1-0), Weronika Korzeniewska (0-0-1), Krzysztof Kowalczyk (0-2-0), Jan Michalak (2-0-1), Kacper Orzechowski (2-2-0), Katarzyna Sarna (3-1-0), Igor Smolczewski (0-4-1), Bartek Stefanowski (0-1-3), Dawid Stefanowski (0-0-1), Wojciech Styczyński (2-1-0), Aleks Tarnowski (0-2-1), Kornelia Walz (3-0-1), Amelia Wyszkowska (0-0-2). Jak przystało na finał nagrodzeni zostali również najlepsi zawodnicy, którzy zgromadzili największą liczbę punktów we wszystkich trzech edycjach. Wśród nagrodzonych znalazła się dwójka naszych zawodników: Amelia Wyszkowska i Bartek Stefanowski. Gratulujemy wspaniałych występów!

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi