Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Mistrzostwa Województwa Klas VI

images

W dniu 10.12.2013r. w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa Klas VI. Reprezentacja  naszego klubu spisała się fenomenalnie, niemal każdy wyścig naszych zawodników był najszybszym w ich wykonaniu w życiu. Obok rekordów życiowych znakomite miejsca zajmowali między innymi Igor Smolczewski, który dwukrotnie kończył rywalizację na czwartym miejscu zarówno w konkurencji 100m stylem dowolnym jak i w konkurencji 100m stylem klasycznym. W konkurencji stylu dowolnego tuż za Igorem uplasował się Aleks Tarnowski. Aleks prócz piątego miejsca w konkurencji 100m stylem dowolnym zajął również czwarte miejsce w konkurencji 100m stylem motylkowym. Mimo, że w konkurencjach indywidualnych nasi zawodnicy nie zdołali wywalczyć medalu to w rywalizacji zespołów sztafetowych pokazali na co ich stać. W konkurencji  4x100m stylem dowolnym mężczyzn sztafeta UKS NAWA Skierniewice występująca w składzie: Igor Smolczewski, Dawid Stefanowski, Maciej Perzankowski oraz Aleks Tarnowski zajęła drugą pozycję. Ostatnie sukcesy naszych reprezentantów w rywalizacji sztafet klubowych w różnych kategoriach wiekowych świadczą o sile reprezentacji UKS NAWA Skierniewice. To były jedne z ostatnich zawodów w tym roku kalendarzowym. Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy dalszych osiągnięć w nadchodzącym czasie.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi