Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Mistrzostwa Województwa Klas V

20131126_122901

W dniu 26.11.2013 w Łodzi przystąpili do rywalizacji o miano najlepszych zawodników w województwie uczniowie klas V. Barwy naszego klubu reprezentowała siódemka zawodników, z której najlepszy wynik odnotował Maciej Zarzycki. W konkurencji 100m stylem klasycznym Maciek nie miał sobie równych, zwyciężając został Mistrzem Województwa. Krok od podium rywalizację zakończyła Zuzanna Orłowska, która w konkurencji 100m stylem motylkowym zajęła czwartą lokatę, czwartą pozycję osiągnęli również nasi chłopcy startując w konkurencji sztafetowej na dystansie 4×100 metrów stylem dowolnym. Dwanaście nowych rekordów życiowych osiągniętych przez naszych zawodników potwierdza wysoką formę. Gratulując wyników życzymy, aby osiągnięta forma w dalszym czasie dalej wzrastała.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi