Mistrzostwa Polski Masters

seba

W dniach 14-15.06.2013 w Dębicy, po raz kolejny na arenie ogólnopolskiej, swój triumf odniósł Sebastian Krawczyk – wybitny „żabkarz” naszego klubu. Zawodnik ten zwyciężył aż trzykrotnie, zdobywając w ten sposób tytuł Mistrza Polski Masters w trzech konkurencjach. Sebastian pływał dwukrotnie stylem klasycznym. Na dystansie 50m ukończył wyścig z wynikiem 0:31,28 natomiast na dystansie 200m uzyskał rezultat 2:40.66. Ostatni złoty medal wywalczył w konkurencji 200m stylem zmiennym, a czas uzyskany przez „Mistrza – Sebastiana” na tym dystansie wynosił 2:26,37. To już kolejny taki sukces Sebastiana na tego typu imprezie. Gratulujemy i liczymy na więcej!