Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11lat

logo_NAWA

W Aleksandrowie Łódzkim, w dniach 28-29.05.2013, odbył się Ogólnopolski Drużynowy Wielobój Pływacki. Rywalizację w tej imprezie podjęła – wcale nie pechowa – trzynastoosobowa reprezentacja zawodników z naszego klubu. Najlepszą lokatę ze znakomitym rekordem życiowym uzyskał Bartłomiej Kaczor, który zdobył srebrny medal w konkurencji 50m stylem grzbietowym. Tuż za Bartłomiejem dopłynął do mety jego klubowy kolega Kacper Krakowiak zdobywając tym samym medal brązowy, również z rezultatem lepszym od rekordu życiowego. Jednak to jeszcze nie koniec dominacji Skierniewiczan w tej konkurencji, ponieważ dyplom za piąte miejsce odebrał Jan Michalak. Kolejny medal dla naszego klubu zdobył Bartosz Stefanowski w konkurencji 50m stylem dowolnym, wynik Bartosza zagwarantował mu miejsce na najniższym stopniu podium. Zawodnik ten był również czwarty w konkurencji 100m stylem zmiennym. Medal brązowym zawisł również na szyi  Wojciecha Styczyńskiego, który swój triumf odniósł na dystansie 100m stylem klasycznym. W tej samej konkurencji piątą lokatę wywalczył Maciej Zarzycki.

Wszyscy zawodnicy przyczynili się do znakomitego bilansu rekordów życiowych, których było aż 38!

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi